Open Data (7.x-1.0-beta5) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Tags
sq: Etiketat

en: Size
sq: Madhësia

en: Category
sq: Kategoria

en: About
sq: Informacione
