Open Data (7.x-1.0-beta5) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Description
ug: بايانى

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: License
ug: ئىجازەت

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: About
ug: ھەققىدە
