Open Data (7.x-1.0-beta5) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Tags
az: Teqlər

en: Size
az: Ölçü

en: Category
az: Kateqoriya

en: Granularity
az: Qranulyarlıq

en: RSS Feed
az: RSS Fid

en: About
az: Haqqında
