Open Data (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: License
fa: لایسنس

en: Size
fa: اندازه

en: Category
fa: دسته بندی

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Granularity
fa: تدریجی

en: RSS Feed
fa: خوراک RSS

en: About
fa: درباره
