Open Data (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Titill

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: Tags
is: Efnisorð

en: License
is: Hugbúnaðarleyfi

en: Size
is: Stærð

en: Category
is: Flokkur

en: Format
is: Stílsnið

en: RSS Feed
is: RSS veita

en: About
is: Um
