Open Data (7.x-1.0-beta4) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Description
ml: വിവരണം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: License
ml: ലൈസൻസ്

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം
