Open Data (7.x-1.0-beta4) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Size
ne: आकार

en: Category
ne: वर्ग

en: About
ne: बारेमा
