Open Data (7.x-1.0-beta4) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Tags
oc: Etiquetas

en: License
oc: Licéncia

en: Size
oc: Talha

en: Category
oc: Categoria

en: Granularity
oc: Granularitat

en: RSS Feed
oc: Flux RSS

en: About
oc: A prepaus
