Open Data (7.x-1.0-beta5) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Description
ru: Описание

en: Language
ru: Язык

en: Tags
ru: Теги

en: License
ru: Лицензия

en: Size
ru: Размер

en: Category
ru: Категория

en: Format
ru: Формат

en: Frequency
ru: Частота

en: Granularity
ru: Степень детализации

en: RSS Feed
ru: RSS-лента

en: Publisher
ru: Издатель

en: About
ru: Информация

en: Contact Email
ru: Контактный Email

en: Dataset
ru: Набор данных
