Open Data (7.x-1.0-beta5) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Size
ur: حجم

en: Category
ur: زمرہ

en: Format
ur: فارمیٹ
