Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.0-alpha2) - en to br translation catalogue (56 entries)

en: Home
br: Degemer

en: User interface
br: Etrefas implijer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Next
br: Da heul

en: Pages
br: Pajennoù

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: enable
br: gweredekaat

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Subject
br: Danvez

en: Administration
br: Mererezh

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Home page
br: Pajenn degemer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Types
br: Doareoù

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Menu
br: Lañser

en: Text
br: Testenn

en: Picture
br: Skeudenn

en: Mail
br: Postel

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Node
br: Skoulm

en: Date format
br: Furmad deiziad

en: Add content
br: Ouzhpennañ endalc'had

en: Page
br: Pajenn

en: Site name
br: Anv al lec'hienn

en: Filter
br: Sil

en: Last login
br: Kevreañ diwezhañ

en: Maximum
br: D'ar muiañ

en: String
br: Chadenn arouezennoù

en: Size of textfield
br: Ment an tachenn skrivañ

en: Hidden
br: Kuzhet

en: Hour
br: eurvezh

en: Minute
br: munutenn

en: Log out
br: Digevreañ

en: Permissions
br: Aotreoù

en: Plugin
br: Lugant

en: Processing
br: O tretañ

en: Minimum
br: Izek

en: Editor
br: Embanner

en: Administrator
br: Melestrer

en: About
br: Diwar-benn

en: Hello <strong>@username</strong>
br: Demat <strong>@username</strong>

en: The email address left by the comment author.
br: An chomlec'h postel bet lakaet gant oberer an evezhiadenn

en: Login page
br: Pajenn kevreañ

en: The email address of the user account.
br: Chomlec'h postel kont an implijer
