Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.0-alpha2) - en to ga translation catalogue (178 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Language
ga: Teanga

en: Read more
ga: Léigh tuilleadh

en: more
ga: Tuilleadh

en: Quantity
ga: Méid

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Country
ga: Tír

en: Category
ga: Ábhar

en: Go to previous page
ga: Téigh chuig an leathanach roimhe

en: Go to next page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach eile

en: Book
ga: Leabhar

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Sunday
ga: Dé Domhnaigh

en: Monday
ga: Dé Luain

en: Tuesday
ga: Dé Máirt

en: Wednesday
ga: Dé Céadaoin

en: Thursday
ga: Déardaoin

en: Friday
ga: Dé hAoine

en: Saturday
ga: Dé Sathairn

en: Time
ga: Am

en: View
ga: Féach ar

en: 1 hour
ga: uair amháin

en: Total
ga: Iomlán

en: Statistics
ga: Statisticí

en: Picture
ga: Pictiúr

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: days
ga: laethanta

en: Year
ga: Bliain

en: Site name
ga: Ainm Suíomh

en: E-mail address
ga: Seoladh r-phoist

en: %time ago
ga: %time ó shin

en: This field is required.
ga: Réimse riachtanach

en: 1 day
ga: Lá amháin

en: Month
ga: Mí

en: Price
ga: Praghas

en: Prev
ga: Siar

en: Add to cart
ga: Cuir i mo chairt

en: Payment
ga: Íocaíocht

en: Calendar
ga: Féilire

en: Day
ga: Lá

en: January
ga: Eanáir

en: February
ga: Feabhra

en: March
ga: Márta

en: April
ga: Aibreán

en: May
ga: Bealtaine

en: June
ga: Meitheamh

en: July
ga: Iúil

en: August
ga: Lúnasa

en: September
ga: Meán Fómhair

en: October
ga: Deireadh Fómhair

en: November
ga: Samhain

en: December
ga: Nollaig

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: !time ago
ga: !time ó shin

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Checkout
ga: Seiceáil amach

en: Order
ga: Ordú

en: Expiration
ga: Dáta as feidhm

en: City
ga: Cathair

en: Postal code
ga: Cód Poist

en: Title:
ga: Teideal:

en: Updated date
ga: Nuashonraithe

en: Full name
ga: Ainm iomlán

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: English
ga: Béarla

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Log out
ga: Logáil amach

en: or
ga: nó

en: Shopping cart
ga: Cairt

en: Product
ga: Táirge

en: Subtotal
ga: Fo-iomlán

en: Payment method
ga: Modh íocaíochta

en: Completed
ga: Déanta

en: Total:
ga: Iomlán:

en: Orders
ga: Orduithe

en: 1 month
ga: mí amháin

en: !name field is required.
ga: Réimse '!name' riachtanach

en: Review
ga: Athbhreithnigh

en: Processing
ga: Á phróiseáil

en: Complete
ga: Déanta

en: every week
ga: gach seachtain

en: Go back to the form
ga: Téigh siar chuig an bhfoirm

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Go to first page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach

en: Go to last page
ga: Téigh chuig an leathanach deiridh

en: Go to page @number
ga: Téigh chuig leathanach @number

en: Canceled
ga: Ar cheal

en: 1 minute
ga: Nóiméad amháin

en: @count hours
ga: @count uair

en: @count months
ga: @count mí

en: Postal Code
ga: Cód Poist

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »

en: Postal address
ga: Seoladh poist

en: Account information
ga: Sonraí an chuntais

en: Billing information
ga: Sonraí billeála

en: Go back
ga: Téigh siar

en: and
ga: agus

en: View cart
ga: Féach ar mo chairt

en: You have entered an invalid credit card number.
ga: Tá uimhir chárta creidmheasa neamhbhailí curtha isteach agat.

en: Order status
ga: Stádas an t-ordaithe

en: Card type
ga: Cineál cárta

en: Card owner
ga: Ainm ar an gcárta

en: Card number
ga: Uimhir an Chárta

en: Review order
ga: Caith súil ar d'ordú

en: Update cart
ga: Nuashonraigh mo chairt

en: Order total
ga: Iomlán an t-ordaithe

en: Save Draft
ga: Sábháil Dréacht

en: every year | every @count years
ga[0]: gach bliain
ga[1]: gach @count blianta

en: You have already submitted this form.
ga: Tá an fhoirm seo curtha isteach agat cheana.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
ga: <a href="!url">Féach ar an gcomhfhreagras atá curtha isteach agat go dtí seo</a>.

en: Disable rich-text
ga: Díchumasaigh méith-théacs

en: - Any -
ga: - Iad uile -

en: Address 2
ga: Seoladh 2

en: Address 1
ga: Seoladh 1

en: Navigate to previous year
ga: Déan nascleanúint chuig anuraidh

en: Navigate to next year
ga: Déan nascleanúint chuig an bhliain seo chugainn

en: Navigate to previous month
ga: Déan nascleanúint chuig an mhí roimhe seo

en: Navigate to next month
ga: Déan nascleanúint chuig an mhí seo chugainn

en: Navigate to previous week
ga: Déan nascleanúint chuig an tseachtain roimhe seo

en: Navigate to next week
ga: Déan nascleanúint chuig an tseachtain seo chugainn

en: Navigate to previous day
ga: Déan nascleanúint chuig an lá roimhe seo

en: Navigate to next day
ga: Déan nascleanúint chuig an chéad lá eile

en: Security code
ga: Cód slándála

en: E-mails
ga: R-phoist

en: Input required
ga: Ionchur riachtanach

en: Sort By
ga: Sórtáil de réir

en: Order type
ga: Cineál an t-ordaithe

en: <a href="[site:url]">Return to the front page.</a>
ga: <a href="[site:url]">Téigh siar chuig an leathanach baile.</a>

en: Shopping cart contents
ga: Táirgí sa chairt

en: Your shopping cart is empty.
ga: Tá do chairt folamh.

en: %title added to <a href="!cart-url">your cart</a>.
ga: %title curtha le <a href="!cart-url">do chairt</a>.

en: Checkout: @page
ga: Seiceáil amach: @page

en: Review your order before continuing.
ga: Caith súil ar d'ordú roimh leanúint ar aghaidh.

en: Checkout complete
ga: Tá d'ordú imithe tríd

en: Checkout of your current order has been canceled and may be resumed when you are ready.
ga: Níor cuireadh d'ordú reatha tríd, is féidir é a athdhéanamh nuair a bheidh tú réidh.

en: Unit price
ga: Praghas an aonaid

en: Order number
ga: Uimhir an t-ordaithe

en: Order @number
ga: Ordú @number

en: Delete and save
ga: Scrios agus sábháil

en: You have entered an expired credit card.
ga: Tá sonraí chárta creidmheasa atá imithe in éag curtha isteach agat.

en: You have entered an invalid card security code.
ga: Tá cód slándála (CVV) neamhbhailí curtha isteach agat.

en: You have entered an invalid issue number.
ga: Tá uimhir eisithe neamhbhailí curtha isteach agat.

[ctx: datetime]
en: Year
ga: Bliain

[ctx: datetime]
en: Month
ga: Mí

[ctx: datetime]
en: Week
ga: Seachtain

[ctx: datetime]
en: Day
ga: Lá

[ctx: date_nav]
en: Next
ga: Ar aghaidh

[ctx: datetime_plural]
en: Weeks
ga: Seachtaine

[ctx: datetime_plural]
en: Months
ga: Mhí

[ctx: datetime_plural]
en: Years
ga: Blianta

[ctx: a drupal commerce order]
en: Completed order
ga: Ordú deanta

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order ID
ga: Ordú ID

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order
ga: Ordú

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order number
ga: Uimhir an t-ordaithe

en: Order e-mail
ga: R-phost an t-ordaithe

[ctx: a drupal commerce order]
en: Orders
ga: Orduithe

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order type
ga: Cineál an t-ordaithe

en: %title removed from your cart.
ga: %title bainte ó do chairt.

en: Your order is number [commerce-order:order-number]. You can <a href="[commerce-order:url]">view your order</a> on your account page when logged in.
ga: Is é uimhir d'ordú ná [commerce-order:order-number]. Is féidir leat <a href="[commerce-order:url]">d'ordú a fheiceáil</a> ar do leathanach baile agus tú lógáilte isteach.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
ga: Tá uimhir curtha isteach agat de chárta creidmheasa nach nglactar leis ar an suíomh seo.

en: Continue to next step
ga: Ar aghaidh
