Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (2563 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Next
et: Järgmine

en: Pages
et: Lehed

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: enable
et: luba

en: context
et: kontekst

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Transaction ID
et: Ülekande ID

en: Value
et: Väärtus

en: Totals
et: Kokku

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Item
et: Kirje

en: Private
et: Privaatne

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Replies
et: Vastused

en: Last Post
et: Uusim postitus

en: Closed
et: Suletud

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Actions
et: Toimingud

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Read more
et: Loe edasi

en: more
et: veel

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Access control
et: Ligipääsu kontroll

en: Explanation or submission guidelines
et: Sisutüübi selgitus või kaastöö lisamise juhised

en: Article
et: Artikkel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: footer
et: jalus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Currency
et: Valuuta

en: Priority
et: Tähtsus

en: More
et: Veel

en: Default currency
et: Vaikimisi rahaühik

en: Quantity
et: Kogus

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: On
et: Sees

en: For
et: Jaoks

en: Tags
et: Sildid

en: Block title
et: Ploki pealkiri

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Home page
et: Avaleht

en: Download
et: Allalaadimine

en: Version
et: Versioon

en: Go
et: Mine

en: view
et: näita

en: all
et: kõik

en: File
et: Manus

en: Tag
et: Sildid

en: Login
et: Sisselogimine

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Links
et: Lingid

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Use count
et: Kasutuse loendur

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: Block settings
et: Ploki sätted

en: Comment form
et: Kommentaari vorm

en: User contact form
et: Kasutaja kontaktvorm

en: - None -
et: - Puudub -

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: Variable
et: Muutuja

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: Admin title
et: Administratiivne pealkiri

en: Types
et: Tüübid

en: Hierarchy
et: Hierarhia

en: Multiple
et: Mitu

en: Required
et: Kohustuslik

en: Parent
et: Vanem

en: Depth
et: Sügavus

en: none
et: puudub

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Import
et: Impordi

en: Book
et: Raamat

en: Export
et: Ekspordi

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: General settings
et: Üldised seaded

en: settings
et: sätted

en: Back
et: Tagasi

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Field
et: Väli

en: header
et: päis

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Font
et: Kirjastiil

en: Default
et: Vaikimisi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Download PDF
et: Laadi alla PDF

en: Update
et: Uuenda

en: Open
et: Avatud

en: Top
et: Ülesse

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Core
et: Tuum

en: Archives
et: Arhiivid

en: Icon
et: Ikoon

en: Add new
et: Lisa uus

en: Schedule
et: Ajasta

en: Time
et: Aeg

en: Views
et: Vaated

en: Access
et: Ligipääs

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Format
et: Vorming

en: Path
et: Tee

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Modules
et: Moodulid

en: Manage
et: Halda

en: Visible
et: Nähtav

en: Anchor
et: Ankur

en: Display
et: Kuva

en: Node type
et: Postituse liik

en: Menu
et: Menüü

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: results
et: tulemust

en: search
et: otsing

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: The username %name does not exist.
et: Kasutajat %name pole olemas.

en: Event
et: Sündmus

en: Updated
et: Uuendatud

en: Text
et: Tekst

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Theme
et: Teema

en: Layout
et: Paigutus

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Component
et: Komponent

en: Total
et: Kokku

en: Components
et: Komponendid

en: Statistics
et: Statistika

en: #
et: nr

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Attachment
et: Manus

en: Picture
et: Pilt

en: Titles
et: Pealkirjad

en: Paths
et: Asukohad

en: type
et: tüüp

en: Mail
et: E-post

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: Find content
et: Otsi sisu

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Continue
et: Jätka

en: Configure
et: Seadistus

en: Email
et: E-kiri

en: Check
et: Kontrolli

en: Files
et: Failid

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Error
et: Viga

en: Options
et: Valikud

en: Contact
et: Kontakt

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: Number of columns
et: Tulpade arv

en: Data type
et: Andmetüüp

en: Separator
et: Eraldaja

en: Exclude
et: Jäta välja

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Are you sure you want to delete %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada %title?

en: term
et: termin

en: Expanded
et: Laiendatud

en: The name of the menu.
et: Menüü nimetus.

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
et: Valikuline. Menüüs vajuvad raskemad elemendid allapoole ja kergemad tõusevad ülespoole.

en: Update options
et: Muutmise valikud

en: All
et: Kõik

en: hours
et: tundi

en: days
et: päeva

en: Access log
et: Kasutuslogi

en: Active
et: Aktiivne

en: Done
et: Valmis

en: Submit @name
et: Postita @name

en: Submitted
et: Vastatud

en: Year
et: Aasta

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Override title
et: Kirjuta pealkiri üle

en: CSS class
et: CSS klass

en: Page
et: Lehekülg

en: Pager ID
et: Lehitseja ID

en: View arguments
et: Vaate argumendid

en: Bottom
et: Alumine

en: Node links
et: Postituse viited

en: Taxonomy terms
et: Taksonoomia terminid

en: User picture
et: Kasutaja pilt

en: Submission information
et: Vastuse andmed

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Site slogan
et: Saidi hüüdlause

en: Site
et: Sait

en: Module
et: Moodul

en: Off
et: Väljas

en: Always
et: Alati

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Your changes have been saved.
et: Sinu muudatused on salvestatud.

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Inline
et: Samal real

en: Selected
et: Valitud

en: Menu link
et: Menüülink

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Aggregator feed
et: Agregaatori voog

en: Aggregator item
et: Agregaatori element

en: Custom
et: Kohandatud

en: Roles
et: Rollid

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Comment
et: Kommentaar

en: Comment ID
et: Kommentaari ID

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Score
et: Tulemus

en: Published
et: Avaldatud

en: Input format
et: Sisestamise formaat

en: Signature
et: Allkiri

en: Filter
et: Filtreeri

en: Location
et: Asukoht

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Log message
et: Logiteade

en: URL alias
et: URL-i alias

en: Poll duration
et: Küsitluse kestus

en: Poll votes
et: Antud häälte arv

en: Session ID
et: Seansi ID

en: Variable name
et: Muutuja nimi

en: File ID
et: Faili ID

en: File name
et: Faili nimi

en: File size
et: Faili suurus

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Vocabulary ID
et: Sõnastiku ID

en: Term
et: Termin

en: Term ID
et: Termini ID

en: Term name
et: Termini nimi

en: User role
et: Kasutaja roll

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Last login
et: Viimane sisselogimine

en: Message type
et: Sõnumi liik

en: Severity
et: Tõsidus

en: Fields
et: Väljad

en: Contains
et: Sisaldab

en: Does not contain
et: Ei sisalda

en: Is less than
et: väiksem kui

en: Is less than or equal to
et: väiksem või võrdne

en: Is equal to
et: võrdne

en: Is greater than or equal to
et: suurem või võrdne

en: Is greater than
et: on suurem kui

en: Is not equal to
et: pole võrdne

en: Average
et: Keskmine

en: Count
et: Arv

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Conditions
et: Tingimused

en: Add a condition
et: Lisa tingimus

en: Mode
et: Viis

en: Normal
et: Tavaline

en: Success
et: Õnnestus

en: Warning
et: Hoiatus

en: configure
et: seadista

en: Last update
et: Viimati uuendatud

en: %time ago
et: %time tagasi

en: Nodes
et: Postitused

en: Advanced
et: Täpsem

en: BBCode
et: BB-kood

en: Sort order
et: Sorteerimise suund

en: Up
et: Üles

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: 1 day
et: 1 päev

en: 1 year
et: 1 aasta

en: Maximum
et: Maksimum

en: Medium
et: Keskmine

en: Media
et: Meedia

en: Sortable
et: Sorditav

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Caching
et: Puhverdamine

en: Month
et: Kuu

en: Details
et: Üksikasjad

en: Price
et: Hind

en: Prev
et: Eelmine

en: System
et: Süsteem

en: Customer
et: Klient

en: Product ID
et: Toote ID

en: Amount
et: Kogus

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Current
et: Praegune

en: Add to cart
et: Lisa ostukorvi

en: Address
et: Aadress

en: State
et: Olek

en: Terms
et: Terminid

en: Desc
et: Kahanev

en: Code
et: Kood

en: Owner
et: Omanik

en: Payment
et: Maksmine

en: Payment settings
et: Maksmise seaded

en: OR
et: VÕI

en: Store
et: Pood

en: Company
et: Asutus

en: node
et: postitus

en: General
et: Üldine

en: Cleanup
et: Puhastamine

en: Calendar
et: Kalender

en: Method
et: Meetod

en: Recent posts
et: Hiljutised postitused

en: Recent posts for %1
et: %1 hiljutised postitused

en: Day
et: Päev

en: Table
et: Tabel

en: January
et: jaanuar

en: February
et: veebruar

en: March
et: märts

en: April
et: aprill

en: May
et: Mai

en: June
et: juuni

en: July
et: juuli

en: August
et: august

en: September
et: september

en: October
et: oktoober

en: November
et: november

en: December
et: detsember

en: am
et: AM

en: pm
et: PM

en: Now
et: Praegu

en: All views
et: Kõik vaated

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Base
et: Baas

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
et: Võimaldab moodulitel automaatselt inimsõbralikke URL aadresse genereerida.

en: Configuration
et: Seadistus

en: !time ago
et: !time tagasi

en: Other
et: Muu

en: Align
et: Joondus

en: Loop
et: Silmus

en: Display title
et: Kuvatav pealkiri

en: Navigation
et: Menüü

en: Basic
et: Lihtne

en: SKU
et: Tootekood

en: List type
et: Loendi liik

en: Role
et: Roll

en: Select all
et: Vali kõik

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Link text
et: Lingi tekst

en: order
et: arve

en: String
et: Sõne

en: Case
et: Tõst

en: Users
et: Kasutajad

en: Referrer
et: Viitaja

en: Exists
et: Väljumine

en: Both
et: Mõlemad

en: Last
et: Viimane

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Checkout
et: Kassa

en: <All>
et: &lt;kõik&gt;

en: Edit view
et: Muuda vaadet

en: Clone
et: Klooni

en: Administer views
et: Vaadete haldamine

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Normal menu item
et: Tavaline menüükirje

en: Down
et: Alla

en: Arguments
et: Argumendid

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Filters
et: Filtrid

en: Optional
et: Valikuline

en: Exposed Filters
et: Filtreid näidatakse

en: Order
et: Järjestus

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
et: Vaate nimi tohib sisaldada ainult numbreid, tähti ja allkriipsu.

en: Recent comments
et: Hiljutised kommentaarid

en: Random
et: Juhuslik

en: Uncategorized
et: Kategoriseerimata

en: Position
et: Asukoht

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: Last checked
et: Viimati kontrollitud

en: Basic setup
et: Põhiline seadistus

en: false
et: vale

en: true
et: õige

en: Buttons and plugins
et: Nupud ja pistikmoodulid

en: Editor appearance
et: Toimetaja välimus

en: Path location
et: Asukoht

en: Block formats
et: Plokkvormingud

en: Preformatted
et: Eelvormindatud

en: Remove linebreaks
et: Reamurdmiste eemaldamine

en: Editor CSS
et: CSS-redaktor

en: CSS path
et: CSS kataloog

en: CSS classes
et: CSS klassid

en: Profile
et: Profiil

en: text
et: tekst

en: Term description
et: Termini kirjeldus

en: fields
et: väljad

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Expiration
et: Aegumine

en: Datestamp
et: Kuupäevatempel

en: Operation
et: Operatsioon

en: reply
et: vasta

en: Duration
et: Kestus

en: Original
et: Originaal

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: You have to specify a valid date.
et: Palun valige kehtiv kuupäev.

en: Additional
et: Muud andmed

en: City
et: Linn

en: Postal code
et: Sihtnumber

en: Collapsed
et: Suletud

en: with comments
et: kommentaaridega

en: without comments
et: ilma kommentaarideta

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: comments
et: kommentaarid

en: Full
et: Täielik

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: Rules
et: Reeglid

en: American Samoa
et: Ameerika Samoa

en: Georgia
et: Gruusia

en: Marshall Islands
et: Marshalli saared

en: Northern Mariana Islands
et: Põhja-Mariaanid

en: Palau
et: Belau

en: Full name
et: Täisnimi

en: Regular expression
et: Regulaaravaldis

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: Leave blank for %anonymous.
et: Jäta tühjaks, et oleks  %anonymous .

en: Hidden
et: Peidetud

en: Approved
et: Kinnitatud

en: Root
et: Juur

en: Pending
et: Ootel

en: minute
et: minut

en: minutes
et: minutit

en: Show
et: Näita

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
et: Sisesta üks aadress reale. Tärn (*) on kasutatav, kui metamärk (wildcard). Näidisaadressid on %blog blogilehe jaoks ja %blog-wildcard iga personaalse blogi jaoks. %front on kasutatav avalehe jaoks.

en: Other queries
et: Muud päringud

en: submissions
et: vastused

en: Link to node
et: Link sisuelemendile

en: Timer
et: Taimer

en: Change
et: Muutmine

en: English
et: Inglise keel

en: in
et: hulgas

en: Edit term
et: Muuda terminit

en: Tokens
et: Märgised

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Switch
et: Vaheta

en: Countries
et: Riigid

en: 1 item | @count items
et[0]: 1 kirje
et[1]: @count kirjet

en: Clear
et: Tühjenda

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Node title
et: Postituse pealkiri

en: Node body
et: Postituse sisu

en: Full text
et: Täistekst

en: Feed settings
et: Voo sätted

en: Source
et: Allikas

en: Date/Time
et: Kuupäev/aeg

en: Display all menu items
et: Kuva kõiki menüüelemente

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Your search yielded no results
et: Otsing ei andnud tulemusi

en: unlimited
et: piiramata

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Display name
et: Kuvanimi

en: Features
et: Omadused

en: Replace
et: Asenda

en: Activity
et: Tegevus

en: Publishing options
et: Avaldamise seaded

en: First
et: Esimene

en: Query
et: Päring

en: Configure block
et: Seadista plokki

en: Block name
et: Ploki nimi

en: Period
et: Ajavahemik

en: Site's time zone
et: Saidi ajavöönd

en: Date's time zone
et: Kuupäeva ajavöönd

en: hour
et: tund

en: Hour
et: Tund

en: Minute
et: Minut

en: Second
et: Sekund

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Text field
et: Tekstiväli

en: Granularity
et: Granulaarsus

en: Time zone handling
et: Ajavööndi haldus

en: Long
et: Pikk

en: Short
et: Lühike

en: Alignment
et: Joondus

en: Link label
et: Lingi silt

en: author
et: autor

en: unchanged content
et: muutmata sisu

en: unchanged user
et: muutmata kasutaja

en: Entity
et: Olem

en: AND
et: JA

en: None.
et: Puudub.

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: Revert
et: Lähtesta

en: Negate
et: Eita

en: Empty
et: Tühi

en: created content
et: lõi sisu

en: updated content
et: sisu uuendamine

en: viewed content
et: vaadatud sisu

en: deleted content
et: kustutas sisu

en: Existing system path
et: Olemasolev süsteemne viide

en: Greater than
et: Suurem kui

en: Equal to
et: Võrdne

en: Less than
et: Väiksem kui

en: registered user
et: registreerunud kasutaja

en: updated user
et: kasutajat uuendati

en: viewed user
et: vaatas kasutajad

en: deleted user
et: kustutas kasutaja

en: User has logged in
et: Kasutaja logis sisse

en: logged in user
et: kasutaja sisselogimine

en: User has logged out
et: Kasutaja on välja loginud

en: logged out user
et: väljaloginud kasutaja

en: any
et: suvaline

en: Add user role
et: Lisa kasutaja roll

en: Remove user role
et: Eemalda kasutaja roll

en: Execute custom PHP code
et: Oma PHP-koodi käivitamine

en: PHP code
et: PHP kood

en: Select a user
et: Vali kasutaja

en: You must select a user.
et: Kasutaja on nõutud.

en: Log out
et: Logi välja

en: views
et: vaated

en: Open in new window
et: Ava uues aknas

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: What links here
et: Mis viitab siia

en: Included
et: Sisaldub

en: price
et: hind

en: Taxes
et: Maksud

en: Tax rate
et: Maksumäär

en: Site information
et: Veebisaidi andmed

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: or
et: või

en: Results
et: Tulemused

en: open
et: ava

en: Visitor
et: Külastaja

en: Convert
et: Teisenda

en: Parent term
et: Vanemtermin

en: Parent terms
et: Vanemtermin

en: All blogs
et: Kõik blogid

en: Style
et: Stiil

en: Forums
et: Foorumid

en: Superscript
et: Ülaindeks

en: view revisions
et: redaktsioonide vaatamine

en: !date by !username
et: !date - !username

en: revert
et: tühista

en: Revision
et: Redaktsioon

en: current revision
et: praegune redaktsioon

en: Changes to %name
et: %name muudatused

en: duration
et: kestus

en: Asterisk
et: Tärn

en: Session
et: Sessioon

en: Missing
et: Puudub

en: Permissions
et: Õigused

en: Scope
et: Ulatus

en: Last modified
et: Viimati muudetud

en: Shopping cart
et: Ostukorv

en: Cart
et: Ostukorv

en: Discount
et: Allahindlus

en: Reversed
et: Vastupidine

en: Product
et: Toode

en: Subtotal
et: Vahesumma

en: Payment Status
et: Maksmise olek

en: Payment method
et: Makseviis

en: Changed
et: Muudetud

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Reverse
et: Vastupidi

en: Delete product type
et: Kustuta toote tüüp

en: Products
et: Tooted

en: Product types
et: Tooteliigid

en: Manage features
et: Halda lisavõimalusi

en: Total:
et: Kokku:

en: Interval
et: Intervall

en: Orders
et: Tellimused

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: Color scheme
et: Värviskeem

en: Unformatted
et: Vormindamata

en: Inclusion
et: Sisalduvus

en: %title has been deleted.
et: %title on kustutatud.

en: RSS Feed
et: RSS-voog

en: New comments
et: Uued kommentaarid

en: New
et: Uus

en: Relationships
et: Seosed

en: Plural
et: Mitmus

en: Relationship
et: Seos

en: relationships
et: suhted

en: Oldest first
et: Vanemad esimesena

en: Basic information
et: Baasinfo

en: Sort criteria
et: Sorteerimise alus

en: Base path
et: Baasasukoht

en: Display style
et: Kuvamisstiil

en: Parent menu item
et: Vanemmenüükirje

en: Themes
et: Teemad

en: Translations
et: Tõlked

en: comment
et: kommentaar

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: 1 month
et: 1 kuu

en: Last changed
et: Viimati muudetud

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Privacy
et: Privaatsus

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik.

en: Excluded
et: Ei sisaldu

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Review
et: Kontroll

en: Ok
et: Olgu

en: cancel
et: katkesta

en: Ban
et: Blokeeri

en: Tabs
et: Sakid

en: Processing
et: Töötlemine

en: disable
et: keela

en: Output format
et: Väljundvorming

en: Storage
et: Ladu

en: Complete
et: Lõpetatud

en: date
et: kuupäev

en: Page name
et: Lehe nimi

en: Submissions
et: Vastused

en: Analysis
et: Analüüs

en: Clear Form Submissions
et: Tühjenda vormi vastused

en: Are you sure you want to delete all submissions for this form?
et: Kas oled kindel, et soovid kõik selle vormi vastused kustutada?

en: Are you sure you want to delete this submission?
et: Kas oled kindel, et soovid selle vastuse kustutada?

en: webform
et: veebivorm

en: Webforms
et: Veebivormid

en: View and edit all the available webforms on your site.
et: Vaata ja muuda saidil saadaolevaid veebivorme.

en: Webform
et: Veebivorm

en: Global configuration of webform functionality.
et: Veebivormide funktsionaalsuse globaalne seadistamine.

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
et: Kasutajatele uue vormi või küsimustiku koostamine. Postitused ja nende statistika salvestatakse ning see on saadaval vastavate õigustega kasutajatele.

en: Mandatory
et: Nõutav

en: every hour
et: iga tund

en: every day
et: iga päev

en: every week
et: iga nädal

en: Submission #@sid
et: Vastus nr @sid

en: Previous submission
et: Eelmine vastus

en: Next submission
et: Järgmine vastus

en: Submitted by !name
et: Vastas !name

en: Next Page >
et: Järgmine leht >

en: < Previous Page
et: < Eelmine leht

en: Go back to the form
et: Tagasi vormi juurde

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
et: Võimaldab vormide ja küsimustike loomist.

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: Time Format
et: Ajaformaat

en: Slogan
et: Tunnuslause

en: Apply
et: Rakenda

en: Select
et: Vali

en: Examples
et: Näited

en: Show blocks
et: Kuva plokke

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Go to page @number
et: Mine lehele @number

en: Enter the terms you wish to search for.
et: Sisesta märksõnad, mida soovid otsida.

en: Bold
et: Rasvane

en: Copy
et: Kopeeri

en: Information
et: Andmed

en: Variables
et: Muutujad

en: PHP Code
et: PHP-kood

en: Simple
et: Lihtne

en: Translation
et: Tõlge

en: Translation status
et: Tõlkimise olek

en: Blocks
et: Plokid

en: Menus
et: Menüüd

en: Relative
et: Suhteline

en: Above
et: Üleval

en: User's time zone
et: Kasutaja ajavöönd

en: @min and @max
et: @min ja @max

en: Date Popup
et: Kuupäeva hüpikaken

en: Third
et: Kolmas

en: Text area
et: Tekstiala

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
et: Sisesta vaatele edastatavad argumendid komaga eraldatud nimekirjana.

en: Title (link)
et: Pealkiri (link)

en: Title (no link)
et: Pealkiri (pole link)

en: Autocomplete text field
et: Iselõpetusega tekstiväli

en: Decimal
et: Kümnendmurd

en: Minimum
et: Miinimum

en: Precision
et: Täpsus

en: Form
et: Vorm

en: Debug
et: Siluma

en: Exceptions
et: Erandid

en: Publish
et: Avalda

en: Canceled
et: Katkestatud

en: 1 minute
et: 1 minut

en: @count minutes
et: @count minutit

en: @count hours
et: @count tundi

en: @count days
et: @count päeva

en: Permission
et: Õigus

en: Grid
et: Ruudustik

en: Edit this term
et: Muuda seda terminit

en: Redo
et: Võta tagasi

en: Italic
et: Kursiiv

en: Editor
et: Redaktor

en: Hide
et: Peida

en: Date range
et: Ajavahemik

en: Submission settings
et: Vastuse seaded

en: Global
et: Globaalne

en: Add to Cart form
et: Vorm "Lisa ostukorvi"

en: file system
et: failisüsteem

en: Source code
et: Lähtekood

en: Image gallery
et: Galerii

en: Subscript
et: Alaindeks

en: Indent
et: Taane

en: Outdent
et: Taanda

en: Unlink
et: Lingi kaotamine

en: Thread
et: Lõim

en: URL path settings
et: Viite asukoha seaded

en: Rate
et: Määr

en: Postal Code
et: Postiindeks

en: Currency Code
et: Valuuta kood

en: Distinct
et: Erinev

en: Extension
et: Laiendus

en: Space
et: Ruum

en: Keys
et: Võtmed

en: Unavailable
et: Pole saadaval

en: Delete aliases
et: Kustuta aliased

en: Automatic alias
et: Automaatne alias

en: Delete aliases now!
et: Kustuta aliased nüüd!

en: Language neutral
et: Keelest sõltumatu

en: Bullet list
et: Täpploend

en: Account blocked
et: Konto on blokeeritud

en: Administrator
et: Haldur

en: Change layout
et: Muuda paigutust

en: Available
et: Saadaval

en: Contexts
et: Kontekst

en: <Any>
et: &lt;suvaline&gt;

en: product
et: toode

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Loading
et: Laadimine

en: Blockquote
et: Tsitaadiplokk

en: Rearrange
et: Järjesta

en: Execute
et: Rakenda

en: empty
et: tühi

en: Aggregator
et: Uudistekoguja

en: Values
et: Väärtused

en: Miscellaneous
et: Muu

en: Interface language
et: Kasutajaliidese keel

en: Rebuilding
et: Taastamine

en: Cancel link
et: Tühistamise link

en: Attach to
et: Manusta elemendile

en: Attach files
et: Manusta faile

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
et: Veebiaadress %url ei ole korrektne. Palun sisesta täispikk aadress. Näide: http://www.minuleht.ee/feed.xml.

en: Argument type
et: Argumendi tüüp

en: New custom content
et: Uus kohandatud sisu

en: Context
et: Kontekst

en: General form
et: Üldine vorm

en: Node type description
et: Postituse tüübi kirjeldus

en: Attached files
et: Kaasapandud failid

en: A list of files attached to the node.
et: Postitusega kaasa pandud failide loend.

en: Book navigation
et: Raamatu navigatsioon

en: Add comment
et: Lisa kommentaar

en: A form to add a new comment.
et: Uue kommentaari lisamise vorm.

en: Node comments
et: Postituse kommentaarid

en: The comments of the referenced node.
et: Viidatud postituse kommentaarid:

en: !a comments per page
et: !a kommentaari lehel

en: Pager
et: Lehitseja

en: Node content
et: Postituse sisu

en: The content of the referenced node.
et: Viidatud postituse sisu.

en: Identifier
et: Identifikaator

en: Node form publishing options
et: Postituse vormi avaldamise valikud.

en: Publishing options on the Node form.
et: Postituse vormi avaldamise valikud.

en: Node form author information
et: Postituse vormi autori andmed

en: Author information on the Node form.
et: Postituse vormi autori andmed.

en: Node form comment settings
et: Postituse vormi kommenteerimise sätted

en: Comment settings on the Node form.
et: Postituse vormi kommenteerimise sätted.

en: Node form menu settings
et: Postituse vormi menüü sätted

en: File attachments on the Node form.
et: Kaasapandud failid

en: Comment options
et: Kommenteerimise valikud

en: Comment options.
et: Kommenteerimise valikud.

en: Menu options
et: Menüü valikud

en: Menu options.
et: Menüü valikud.

en: Attach files.
et: Manusta faile.

en: Book options.
et: Raamatu valikud.

en: Node type description.
et: Postituse tüübi kirjeldus.

en: Profile content goes here.
et: Siia tuleb profiili sisu.

en: Term description goes here.
et: Siia tuleb termini kirjeldus.

en: Term description.
et: Termini kirjeldus.

en: List of related terms
et: Seonduvate terminite loend

en: Unordered
et: Pole sorteeritud

en: Ordered
et: Sorteeritud

en: The picture of a user.
et: Pilt sellest kasutajast.

en: User profile
et: Kasutaja profiil

en: The profile of a user.
et: Kasutaja profiil.

en: Vocabulary terms
et: Sõnastiku terminid

en: All the terms in a vocabulary.
et: Kõik terminid selles sõnastikus.

en: Maximum depth
et: Maksimaalne sügavus

en: Display as tree
et: Kuvatakse puuna

en: Taxonomy vocabulary
et: Taksonoomia sõnastik

en: Select the vocabulary for this form.
et: Vali sellele vormile sõnastik.

en: Close Window
et: Sulge aken

en: Close window
et: Sulge aken

en: Remove this item
et: Eemalda see kirje

en: Add @type "@context"
et: Lisa @type "@context"

en: Edit @type "@context"
et: Muuda @type "@context"

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: No title
et: Ilma pealkirjata

en: You may use %keywords from contexts, as well as %title to contain the original title.
et: Konteksti märksõnade kasutamiseks %keyword, või %title originaalpealkirja kasutamiseks uue pealkirja sees.

en: Module name
et: Mooduli nimi

en: Local
et: Kohalik

en: Panel
et: Paneel

en: Add a node from your site as content.
et: Lisa saidis olev postitus selle sisuks.

en: To use a NID from the URL, you may use %0, %1, ..., %N to get URL arguments. Or use @0, @1, @2, ..., @N to use arguments passed into the panel.
et: NID kasutamiseks võib kasutada muutujaid %0, %1, ..., %N, argumentide kasutamiseks muutujaid @0, @1, @2, ..., @N.

en: Page settings
et: Lehekülje sätted

en: Path is required.
et: Aadress on nõutud.

en: Use pager
et: Lehitseja

en: Items to display
et: Kuvatavate kirjete arv

en: Offset
et: Nihe

en: More link
et: Link 'veel'

en: More link text
et: 'Veel' lingi tekst

en: Top level book
et: Kõrgeima tasandi raamat

en: begins with
et: algab

en: contains
et: sisaldab

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Print
et: Prindi

en: Locked
et: Lukus

en: types
et: tüübid

en: Account information
et: Konto andmed

en: Account
et: Konto

en: Data
et: Andmed

en: Selection type
et: Valiku liik

en: No name
et: Ilma nimeta

en: Node count
et: Postituste hulk

en: Finish
et: Valmis

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Canadian Dollar
et: Kanada dollar

en: Fee
et: Tasu

en: Default order
et: Vaikimisi järjestus

en: Number of views
et: Vaatamiste arv

en: Billing information
et: Maksja andmed

en: Company name
et: Ettevõtte nimi

en: Or
et: Või

en: Go back
et: Mine tagasi

en: Underline
et: Allajoonitud

en: Cut
et: Lõika

en: Paste
et: Aseta

en: Ordered list
et: Järjestatud loend

en: Unordered list
et: Järjestamata loend

en: About
et: Programmist

en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

en: Domains
et: Domeenid

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
et: Kui olemasolevatest kastidest ei piisa, kliki siia lisamaks rohkem valikuid.

en: Link class
et: Lingi klass

en: Available as block
et: Saadaval plokina

en: Column
et: Tulp

en: Default sort
et: Vaikimisi sortimine

en: sort by @s
et: sorteeri @s järgi

en: and
et: ja

en: After saving a new comment
et: Pärast uue kommentaari salvestamist

en: After deleting a comment
et: Pärast kommentaari kustutamist

en: After deleting a term
et: Pärast termini kustutamist

en: Payment method title
et: Makseviisi nimi

en: Add new rule
et: Lisa uus reegel

en: Add @type
et: Lisa @type

en: Parent comment
et: Vanema kommentaar

en: The parent comment.
et: Vanema kommentaar.

en: Author's website
et: Autori veebileht

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
et: Kuva kommentaaride sügavust, kui see on lõimitud.

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
et: Sorteeri lõimimise järjekorras. See hoiab alamkommentaarid koos oma vanematega.

en: Reply-to link
et: Vastamise link

en: Provide a simple link to reply to the comment.
et: Paku linki kommentaarile vastamiseks.

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: Newest first
et: Uuemad enne

en: Submission deleted.
et: Vastus kustutatud.

en: field
et: väli

en: nodes
et: postitused

en: Menu items
et: Menüü kirjed

en: Formatter
et: Vormindaja

en: Depends on: !dependencies
et: Sõltub moodulitest: !dependencies

en: clone
et: klooni

en: Week @week
et: @week. nädal

en: Regions
et: Regioonid

en: Target
et: Siht

en: Time ago
et: Aega tagasi

en: Create @name
et: Lisa @name

en: The taxonomy vocabulary ID
et: Klassifikatsioonisõnastiku ID

en: View cart
et: Vaata ostukorvi

en: Currency code
et: Valuuta kood

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
et: @module (<span class="admin-disabled">väljas</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
et: @module (<span class="admin-enabled">aktiveeritud</span>)

en: starting from @count
et: alates @count

en: The language the content is in.
et: Keel, milles on kirjutatud see sisu.

en: Save profile
et: Salvesta profiil

en: Patterns
et: Mustrid

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: User roles
et: Kasutaja rollid

en: Total paid
et: Kokku makstud

en: Payment methods
et: Makseviisid

en: Are you sure you want to delete this profile?
et: Kas oled kindel selles, et soovid kustutada seda profiili?

en: Save and add another
et: Salvesta ja lisa uus

en: Acronym
et: Akronüüm

en: Button text
et: Nupu tekst

en: Title only
et: Ainult pealkiri

en: Not defined
et: Ei ole defineeritud

en: Rule
et: Reegel

en: Validator
et: Valideerija

en: Debugging
et: Silumine

en: Inherit
et: Päri

en: Mime type
et: MIME-tüüp

en: Parameter
et: Parameeter

en: Base price
et: Alghind

en: Tax
et: Maks

en: Profile ID
et: Profiili ID

en: Display format
et: Kuvamise formaat

en: Custom format
et: Kohandatud formaat

en: The date the node was last updated.
et: Postituse uuendamise kuupäev.

en: Button alignment
et: Nupu joondus

en: Creator
et: Looja

en: Widgets
et: Vidinad

en: Invalid display id @display
et: Ebakorrektne kuva id @display

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
et: Viga: @table > @field käitlejat ei eksisteeri!

en: Do not use a relationship
et: Ära kasuta relatsiooni

en: Order status
et: Tellimuse olek

en: Card type
et: Kaardi tüüp

en: Card owner
et: Kaardi omanik

en: Card number
et: Kaardi number

en: Review order
et: Vaata tellimus üle

en: Display type
et: Kuva tüüp

en: Checkout settings
et: Kassa seaded

en: Update cart
et: Uuenda ostukorvi

en: export
et: ekspordi

en: Add product
et: Lisa toode

en: Order settings
et: Tellimise seaded

en: Order state
et: Tellimuse olek

en: products
et: tooted

en: Custom pages
et: Kohandatud lehed

en: Webform submissions
et: Veebivormi vastused

en: The cache has been cleared.
et: Vahemälu on tühjendatud.

en: Colon
et: Koolon

en: Run cron
et: Käivita cron

en: Run updates
et: Käivita uuendused

en: Enable developer modules
et: Lülita sisse arendusmoodulid

en: Disable developer modules
et: Lülita arendusmoodulid välja

en: Current anonymous / authenticated users
et: Aktiivsed tuvastamata / tuvastatud kasutajad

en: Disabled these modules: !module-list.
et: Järgnevad moodulid on välja lülitatud: !module-list.

en: No developer modules are enabled.
et: Ühtegi arendusmoodulit ei ole sisse lülitatud.

en: of
et: /

en: translate
et: Tõlgi

en: No link
et: Link puudub

en: Is not one of
et: Pole üks järgnevaist

en: Row
et: Rida

en: Currency settings
et: Valuuta seaded

en: IP address
et: IP-aadress

en: Autocomplete matching
et: Autotäituri kattuvus

en: Starts with
et: Algab millega

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Variants
et: Variandid

en: Filter list
et: Moodulite filter

en: Module filter
et: Moodulite filter

en: Filter by event
et: Filtreeri sündmuse järgi

en: Active rules
et: Aktiivsed reeglid

en: Inactive rules
et: Mitteaktiivsed reeglid

en: created comment
et: lisas kommentaari

en: updated comment
et: uuendas kommentaari

en: deleted comment
et: kustutas kommentaari

en: Cron maintenance tasks are performed
et: Cron-i haldusülesanded on sooritatud

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
et: Tuvastati lubamatu valik. Võta ühendust lehe administraatoriga.

en: Illegal choice %choice in !name element.
et: Sobimatu valik %choice elemendis !name.

en: Decimal point
et: punkt

en: Permanent
et: Alaline

en: Temporary
et: Ajutine

en: Comma (,)
et: Koma (,)

en: Semicolon (;)
et: Semikoolon (;)

en: Colon (:)
et: Koolon (:)

en: Period (.)
et: Punkt (.)

en: Space ( )
et: Tühik ( )

en: ends with
et: lõpeb

en: Custom date format
et: Kohandatud kuupäevavorming

en: Book outline
et: Raamatu joondus

en: Revision information
et: Redaktsiooni informatsioon

en: Owner ID
et: Omaniku ID

en: Root term
et: Juurtermin

en: Is one of
et: On üks järgnevaist

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
et: Ligipääs antakse kasutajatele, kellel on määratud õiguse sõne.

en: Comma
et: koma

en: Show All
et: Näita kõiki

en: Uses
et: Kasutab

en: Frontpage
et: Avaleht

en: Comments are responses to node content.
et: Kommentaarid on vastused postitusele.

en: Users who have created accounts on your site.
et: Sellel saidil registreerunud kasutajad.

en: Is empty (NULL)
et: on tühi (NULL)

en: not empty
et: pole tühi

en: Theming information
et: Kujunduse andmed

en: MIME type
et: MIME-tüüp

en: Ends with
et: Lõpeb millega

en: Undated
et: Kuupäevata

en: Upload date
et: Üleslaadimise kuupäev

en: Do not cache
et: Ei puhverdata

en: Order total
et: Tellimus kokku

en: Link this field to its user
et: Lingi see väli tema kasutaja juurde

en: Writable
et: Kirjutatav

en: Taxonomy vocabularies
et: Klassifikatsiooni sõnastikud

en: Use default RSS settings
et: Kasuta RSS vaikimisi seadeid

en: Front page feed
et: Esilehe voog

en: Tab weight
et: Saki kaal

en: User: ID
et: Kasutaja: ID

en: Add !name
et: Lisa !name

en: No role
et: Roll puudub

en: View link
et: Vaatamise link

en: The size of the file.
et: Faili suurus.

en: The MIME type of the file.
et: Faili MIME-tüüp.

en: Menu link ID
et: Menüülingi ID

en: Menu links
et: Menüülingid

en: Delete link
et: Kustutamise link

en: Filter the view to the currently logged in user.
et: Filtreeri see vaade hetkel sisseloginud kasutaja jaoks.

en: Localization
et: Lokaliseerimine

en: Multilingual support
et: Mitmekeelsuse tugi

en: Has Avatar
et: Avatariga

en: Draft
et: Mustand

en: Capitalize first letter
et: Muuda esimene täht suureks

en: Slash
et: Kaldkriips

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Logged in user
et: Sisse loginud kasutaja

en: Custom text
et: Kohandatud tekst

en: Sum
et: Summa

en: sorted by
et: sorteeritud

en: Date year range
et: Kuupäeva aastavahemik

en: Format: @date
et: Vorming: @date

en: !repeats_every_interval on the !date_order !day_of_week
et: !repeats_every_interval !date_order !day_of_week

en: !repeats_every_interval every !day_of_week
et: !repeats_every_interval iga !day_of_week

en: !repeats_every_interval on the !month_days of !month_names
et: !repeats_every_interval - !month_names - !month_days. kuupäeval

en: !repeats_every_interval on !month_names
et: !repeats_every_interval - !month_names -

en: !repeats_every_interval !count times
et: !repeats_every_interval - !count korral

en: !repeats_every_interval until !until_date
et: - !repeats_every_interval kuni !until_date

en: !repeats_every_interval except !except_dates
et: !repeats_every_interval välja arvatud !except_dates

en: !repeats_every_interval where the week start on !day_of_week
et: !repeats_every_interval kui nädala esimene päev on !day_of_week

en: Remove group
et: Eemalda grupp

en: Product SKU
et: Toote ID

en: Add a tax rate
et: Lisa maksumäär

en: No description
et: Kirjeldus puudub

en: Numbered list
et: Numberloend

en: Not installed.
et: Pole paigaldatud.

en: No fields available.
et: Ühtki välja pole saadaval.

en: viewed comment
et: kommentaari vaadati

en: After saving new content
et: Pärast uue sisu salvestamist

en: After updating existing content
et: Pärast olemasoleva sisu uuendamist

en: saved content
et: salvestatud sisu

en: After deleting content
et: Pärast sisu kustutamist

en: truth value
et: tõene väärtus

en: rules
et: reeglid

en: After saving a new term
et: Pärast uue termini salvestamist

en: created term
et: lõi termini

en: updated term
et: uuendatud termin

en: unchanged term
et: muudetud termin

en: Rule set
et: Reeglite kogu

en: Checkout form
et: Tellimise vorm

en: No alias
et: Alias puudub

en: Numeric
et: Numbriline

en: Alt text
et: Alternatiivkirjeldus

en: Custom URL
et: Kohandatud URL

en: form
et: vorm

en: Edit link
et: Muutmise link

en: Submit button text
et: Saatmise nupu tekst

en: Date field(s)
et: Kuupäevaväljad

en: New component name
et: Uue komponendi nimi

en: Roles that can submit this webform
et: Sellele veebivormile vastata võivad rollid

en: Limit to !count submission(s) !timespan
et: Piira !count vastus(t) !timespan jooksul

en: You have already submitted this form.
et: Oled juba seda vormi kasutanud.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
et: <a href="!url">Vaata enda saadetud kirju</a>.

en: Submission updated.
et: Vastus uuendatud.

en: Thank you, your submission has been received.
et: Täname, teade on edastatud.

en: Form components
et: Vormi komponendid

en: Webform submission
et: Veebivormi vastus

en: User timezone
et: Kasutaja ajavöönd

en: Filesize (KB)
et: Faili suurus (KB)

en: A field which is not visible to the user, but is recorded with the submission.
et: Kasutajale nähtamatu väli, mis vormi saatmisel salvestatakse.

en: The page has been deleted.
et: See leht on kustutatud.

en: Add comment link
et: Lisa kommenteerimise link

en: Define CSS
et: CSS-i määramine

en: Wysiwyg profile for %format has been saved.
et: %format  vormingu Wysiwyg profiil on salvestatud.

en: No editor
et: Redaktorit pole

en: Installation instructions
et: Paigaldamise juhised

en: Configure client-side editors.
et: Kliendipoole redaktorite seadistamine.

en: Disable rich-text
et: Keela vormindatud tekst

en: Enable rich-text
et: Luba vormindatud tekst

en: The version of %editor could not be detected.
et: Redaktori versiooni %editor ei suudetud tuvastada.

en: Strike-through
et: Läbiv joon

en: Align left
et: Vasakule joondus

en: Align center
et: Keskele joondus

en: Align right
et: Paremale joondus

en: Justify
et: Rööpjoondus

en: Forecolor
et: Teksti värvus

en: Backcolor
et: Tausta värvus

en: Horizontal rule
et: Horisontaaljoon

en: Paste Text
et: Aseta tekst

en: Paste from Word
et: Kleebi Wordi dokumendist

en: Remove format
et: Eemalda vormindus

en: Character map
et: Märgikaart

en: HTML block format
et: HTML ploki formaat

en: Font style
et: Kirjastiil

en: Create DIV container
et: DIV konteineri loomine

en: Autogrow
et: Iselaienev

en: Table: Delete rows
et: Tabel: ridade kustutamine

en: Table: Delete columns
et: Tabel: tulpade kustutamine

en: Table: Delete cells
et: Tabel: lahtrite kustutamine

en: Table: Merge cells
et: Tabel: lahtrite ühendamine

en: Paste text
et: Kleebi tekst

en: Abbreviation
et: Lühend

en: Inserted
et: Sisestatud

en: Changes cannot be made to a locked view.
et: Lukustatud vaatesse muutusi teha ei saa.

en: Create customized lists and queries from your database.
et: Andmebaasist kohandatud nimekirjade ja päringute tegemine.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
et: Viewsi administreerimisliides. Ilma selle moodulita pole võimalik vaateid luua ega muuta.

en: Broken/missing handler
et: Katkine/puuduv handler

en: Current date
et: Tänane kuupäev

en: Current node's creation time
et: Antud sisuelemendi loomise aeg

en: Current node's update time
et: Antud sisuelemendi uuendamise aeg

en: Invalid input
et: Ebakorrektne sisend

en: Glossary mode
et: Sõnastiku režiim

en: Character limit
et: Tähemärkide piirang

en: No transform
et: Transformatsioon puudub

en: Upper case
et: Suurte tähtedega

en: Lower case
et: Väikeste tähtedega

en: Capitalize each word
et: Muuda iga sõna esimene täht suureks

en: Transform spaces to dashes in URL
et: Muuda URL-is tühikud kriipsudeks

en: Link path
et: Lingi teekond

en: The CSS class to apply to the link.
et: Lingile lisatav CSS klass.

en: Prefix text
et: Eelliite tekst

en: Suffix text
et: Järelliite tekst

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
et: Tekst mida kuvada peale viidet. HTML-i kasutamine on lubatud.

en: Trim only on a word boundary
et: Poolita ainult sõnade vahelt

en: Add an ellipsis
et: Lisa kolm punkti

en: Strip HTML tags
et: HTML-märgendite filter

en: Field can contain HTML
et: Väli võib sisaldada HTML-i

en: File size display
et: Faili suuruse kuvamine

en: Formatted (in KB or MB)
et: Vormindatud (kB või MB)

en: Time ago (with "ago" appended)
et: Aega tagasi (koos sõnaga "tagasi")

en: Time span (with "ago/hence" appended)
et: Ajaperiood (koos sõnaga "tagasi/alates")

en: Round
et: Ümarda

en: If checked, the number will be rounded.
et: Kui märgitud, number ümardatakse.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
et: Määra, mitu komakohta näidata.

en: What single character to use as a decimal point.
et: Mis tähemärkki kasutada numbris kümnendkoha märkimiseks.

en: What single character to use as the thousands separator.
et: Mis tähemärkki kasutada tuhandete eraldajana.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
et: Tekst, mis lisatakse numbri ette. Näiteks valuuta sümbol.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
et: Tekst, mis lisatakse numbri järele. Näiteks valuuta sümbol.

en: Simple separator
et: Lihtne eraldaja

en: Display as link
et: Kuva lingina

en: Operator identifier
et: Operaatori identifikaator

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
et: Seda kuvatakse URL-is peale ? märki antud operaatori tähistamiseks

en: Filter identifier
et: Filtri identifikaator

en: The identifier is required if the filter is exposed.
et: Nähtavaks muudetud filtri jaoks on vajalik määrata unikaalne identifikaator.

en: This identifier is not allowed.
et: Selline identifikaator ei ole lubatud.

en: - Any -
et: - Kõik -

en: exposed
et: nähtavaks muudetud

en: Value type
et: Väärtuse tüüp

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
et: Kuupäev masinloetavas formaadis. Eelistatult CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Invalid date format.
et: Vigane kuupäeva formaat.

en: not in
et: pole hulgas

en: Is all of
et: on üks loetelust

en: Is none of
et: pole ükski loetelust

en: not
et: ei

en: Is between
et: asub vahel

en: between
et: vahel

en: Is not between
et: ei asu vahel

en: not between
et: ei asu vahel

en: Min
et: Minimaalne

en: And max
et: Ja maksimum

en: And
et: Ja

en: Contains any word
et: Sisaldab suvalist sõna

en: has word
et: sisaldab sõna

en: Contains all words
et: Sisaldab kõiki sõnu

en: has all
et: sisaldab kõike

en: begins
et: algab

en: ends
et: lõppeb

en: Require this relationship
et: Nõua selle seose olemasolu

en: desc
et: kahanev

en: Broken
et: Katkine

en: Displays
et: Kuvatakse

en: These queries were run during view rendering:
et: Renderdamise käigus tehti järgnevad päringud:

en: This display has no path.
et: Sellel kuval pole rada.

en: Query build time
et: Päringu koostamise kestus

en: Query execute time
et: Päringu käivitamise kestus

en: View render time
et: Renderdamise kestus

en: No query was run
et: Ühtegi päringut ei käivitatud

en: Unable to preview due to validation errors.
et: Valideerimisvigade tõttu ei ole eelvaatlus võimalik.

en: View name
et: Vaate nimi

en: View description
et: Vaate kirjeldus

en: This description will appear on the Views administrative UI to tell you what the view is about.
et: Kirjeldus ilmub Viewsi UIs, et sa teaksid, mis vaade see on.

en: View tag
et: Vaate sildid

en: Enter an optional tag for this view; it is used only to help sort views on the administrative page.
et: Sisesta soovi korral sellele vaatele silte, seda kasutatakse ainult administreerimislehtedel vaate sortimise lihtsustamiseks.

en: The view has been deleted.
et: Vaade on kustutatud.

en: Break lock
et: Murra lukk

en: The lock has been broken and you may now edit this view.
et: Lukustus on eemaldatud ning vaate muutmine on nüüd võimalik.

en: Paste view code here
et: Kleebi vaate kood siia

en: Click on an item to edit that item's details.
et: Klõpsa kirjel, et muuta selle üksikasju.

en: Go to the real page for this display
et: Mine selle kuva tegelikule lehele

en: Invalid
et: Sobimatu

en: Missing style plugin
et: Puuduv stiili plugin

en: Change settings for this style
et: Selle stiili sätete muutmine

en: View analysis
et: Vaate analüüs

en: Configure @type
et: Seadista @type

en: Rearrange @type
et: Järjesta @type ümber

en: Broken field @id
et: Katkine väli @id

en: There are no @types available to add.
et: Lisamiseks pole ühtegi tüüpi @types.

en: Configure extra settings for @type %item
et: Konfigureeri @type %item lisaseadeid

en: Clear Views' cache
et: Views'i puhvri tühjendamine

en: Add Views signature to all SQL queries
et: Lisa vaate signatuur igale SQL päringule

en: Disable views data caching
et: Lülita vaate andmete vahemällu salvestamine välja

en: Error: missing @component
et: Viga: puudub @component

en: View analysis can find nothing to report.
et: Vaate analüüs ei leidnud midagi raporteerida.

en: Reduce duplicates
et: Duplikaatide vähendamine

en: Default settings for this view.
et: Selle vaate vaikesätted.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
et: Vaate kuvamine leheküljena, koos URL-i ja menüülinkidega.

en: Display the view as a block.
et: Vaate kuvamine blokina.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
et: Manused lisatakse teistele vaadetele, et saavutada mitu vaadet ühes.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
et: Vaadet kuvatakse voona, nt RSS voona.

en: Displays rows one after another.
et: Ridu kuvatakse üksteise järel.

en: Displays rows as an HTML list.
et: Ridu kuvatakse HTML loendis.

en: Displays rows in a grid.
et: Ridade kuvamine ruudustikus.

en: Displays rows in a table.
et: Ridade kuvamine tabelis.

en: Displays the default summary as a list.
et: Vaikimisi kokkuvõtte kuvamine loendina.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
et: Kuvab lühikokkuvõtet vorminguta, valikuliselt üksteise all või järjekorras.

en: Generates an RSS feed from a view.
et: Genereerib vaatest RSS-voo.

en: Displays the fields with an optional template.
et: Kuvab väljad valikulises templiidis.

en: Will be available to all users.
et: On saadaval kõigile kasutajatele.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
et: Ligipääs antakse kasutajatele, kellel on üks järgnevaist rollidest.

en: No caching of Views data.
et: Viewsi andmeid ei puhverdata.

en: Time-based
et: Aja järgi

en: Simple time-based caching of data.
et: Andmete lihtne puhverdamine aja järgi.

en: sort criteria
et: sorteerimise alus

en: Sort criterion
et: Lühike kriteerium

en: sort criterion
et: lühike kriteerium

en: The title of the aggregator item.
et: Agregaatori elemendi pealkiri.

en: The link to the original source URL of the item.
et: Link elemendi originaal allika URL-ile.

en: The author of the original imported item.
et: Originaal sisu importija nimi.

en: The actual content of the imported item.
et: Imporditud elemendi tegelik sisu.

en: Feed ID
et: Voo ID

en: The unique ID of the aggregator feed.
et: Agregaatori voo unikaalne ID.

en: The title of the aggregator feed.
et: Agregaatori voo pealkiri.

en: The link to the source URL of the feed.
et: Link voo allika URL-ile.

en: The date the feed was last checked for new content.
et: Kuupäev, mil voo uuendusi viimati kontrolliti.

en: The description of the aggregator feed.
et: Agregaatori elemendi kirjeldus.

en: The book the node is in.
et: Raamat, kuhu see sisu kuulub.

en: The weight of the book page.
et: Raamatu lehe kaal

en: The parent book node.
et: Raamatu vanemelement.

en: The title of the comment.
et: Kommentaari pealkiri.

en: The comment ID of the field
et: Välja kommentaari ID

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
et: Kommentaari autori nimi. Seda on võimalik kuvada lingina tema kodulehele.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
et: Kommentaari autori veebilehe aadress. Võimalik renderdada lingina. On tühi, kui autor on registreerunud kasutaja.

en: Post date
et: Postituse kuupäev

en: Provide a simple link to delete the comment.
et: Tekitab käepärase lingi kommentaari kustutamiseks.

en: The User ID of the comment's author.
et: Kommentaari autori ID.

en: Parent CID
et: Vanema CID

en: Last comment time
et: Viimase kommentaari aeg

en: Date and time of when the last comment was posted.
et: Kuupäev, mil postitati viimane kommentaar.

en: Last comment author
et: Viimase kommentaari autor

en: The name of the author of the last posted comment.
et: Viimase kommentaari autor.

en: Comment count
et: Kommentaaride arv

en: The number of comments a node has.
et: Selle postituse kommentaaride arv.

en: Updated/commented date
et: Uuendamise/kommenteerimise kuupäev

en: The number of new comments on the node.
et: Postituse uute kommentaaride arv.

en: Comment status
et: Kommentaari olek

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
et: Kas kommentaarid on lubatud või keelatud sellel postitusel.

en: User posted or commented
et: Kasutaja postitatud või kommenteeritud

en: Display the comment as RSS.
et: Näita kommentaari RSS-ina.

en: Link to contact page
et: Link kontakti lehele

en: Provide a simple link to the user contact page.
et: Lisa lihtne link kasutaja kontakilehele.

en: Locale source
et: Lokaadi sõne

en: A source string for translation, in English or the default site language.
et: Tõlkimise lähtesõne, inglise keeles või saidi vaikimisi keeles.

en: The ID of the source string.
et: Lähtesõne ID.

en: The group the translation is in.
et: Grupp, millesse see tõlge kuulub.

en: The full original string.
et: Täielik orginaaltekst.

en: The full translation string.
et: Täielik tõlketekst.

en: The language this translation is in.
et: Keel, millesse see tõlge kuulub.

en: The ID of the parent translation.
et: Vanemtõlke ID.

en: The title of the node.
et: Postituse pealkiri.

en: The date the node was posted.
et: Postituse lisamise kuupäev.

en: Published or admin
et: Avaldatud või vaatab administraator

en: Created year + month
et: Loomise aasta + kuu

en: Created year
et: Loomise aasta

en: Created month
et: Loomise kuu

en: Created day
et: Loomise päev

en: Created week
et: Loomise nädal

en: Updated year + month
et: Uuendamise aasta + kuu

en: Updated year
et: Uuendamise aasta

en: Updated month
et: Uuendamise kuu

en: Updated day
et: Uuendamise päev

en: Updated week
et: Uuendamise nädal

en: The log message entered when the revision was created.
et: Redaktsiooni loomisel sisestatud logiteade.

en: Revert link
et: Endise taastamise link

en: Provide a simple link to revert to the revision.
et: Pakub lihtsat linki redaktsiooni ennistamiseks.

en: Filter by access.
et: Filtreeri ligipääsu järgi.

en: Has new content
et: Sisaldab uut sisu

en: Poll
et: Küsitlus

en: Links from
et: Viitab kohast

en: Other nodes that are linked from the node.
et: Teised postitused, millele viidatakse sellest postitusest.

en: Links to
et: Lingid kohta

en: Other nodes that link to the node.
et: Teised postitused, kust viidatakse sellele postitusele.

en: Search Terms
et: Otsisõned

en: Total views
et: Vaatamisi kokku

en: The total number of times the node has been viewed.
et: Selle postituse kuvamiste koguarv.

en: Views today
et: Vaatamisi täna

en: The total number of times the node has been viewed today.
et: Selle postituse tänaste kuvamiste koguarv.

en: Most recent view
et: Kõige viimane vaatamine

en: Browser session ID of user that visited page.
et: Lehte külastanud kasutaja brauseri sessiooni kood.

en: Title of page visited.
et: Külastatud lehe pealkiri.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
et: Külastatud lehe sisemine aadress (omane Drupali juurkataloogile.)

en: Referrer URI.
et: Suunaja URI.

en: Hostname of user that visited the page.
et: Lehe külastaja majutaja nimi.

en: Time in milliseconds that the page took to load.
et: Aeg millisekundites, mille jooksul leht laeti.

en: Timestamp of when the page was visited.
et: Aeg ja kellaaeg mil lehte külastati.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
et: Drupali ja paljude moodulite hallatavad failid.

en: The ID of the file.
et: Faili ID-number.

en: The name of the file.
et: Faili nimi.

en: The path of the file.
et: Faili asukoht.

en: The mime type of the file.
et: Faili MIME-tüüp.

en: The status of the file.
et: Faili olek.

en: The date the file was uploaded.
et: Kuupäev, mil fail üles laaditi.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
et: Terminid on postituste kategoriseerimiseks.

en: Taxonomy term name.
et: Klassifikatsioonitermini nimi.

en: The term weight field
et: Kategooria raskusväli

en: The description associated with a taxonomy term.
et: Selle klassifikatsioonikirjega seotud kirjeldus.

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
et: Kuva kõik taskonoomia terminid mis on seostatud sisuelemendiga valitud sõnastikest.

en: The parent term of the term.
et: Selle termini vanemtermin.

en: Term synonym
et: Termini sünonüüm

en: Node translation
et: Postituse tõlge

en: Source translation
et: Allika tõlge

en: Outdated
et: Vananenud

en: The user ID
et: Kasutaja ID

en: The user or author name.
et: Kasutaja või autori nimi.

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
et: Antud kasutaja e-posti aadress. Seda välja ei kuvata tavaliselt kasutajale, seega ole selle kasutamisel ettevaatlik.

en: Language of the user
et: Kasutaja keel

en: The user's picture, if allowed.
et: Kasutaja pilt, kui lubatud.

en: The date the user was created.
et: Kasutajakonto loomise kuupäev.

en: The user's last access date.
et: Kasutaja viimase tegevuse kuupäev.

en: The user's last login date.
et: Kasutaja viimase sisselogimise kuupäev.

en: Whether a user is active or blocked.
et: Kas kasutaja on aktiivne või blokeeritud.

en: The user's signature.
et: Kasutaja allkiri.

en: Roles that a user belongs to.
et: Roll, millesse kasutaja kuulub.

en: User ID from URL
et: Kasutaja ID URL-ist

en: User ID from logged in user
et: Sisseloginud kasutaja ID

en: Randomize the display order.
et: Näitamise järjekorra muutmine juhuslikuks.

en: Provide custom text or link.
et: Lisa kohandatud tekst või link.

en: View result counter
et: Tulemuste loenduri kuvamine

en: No user
et: Ükski kasutaja

en: Link this field to new comments
et: Viita see väli uutele kommentaaridele

en: contact
et: kontakt

en: Contact %user
et: Võta kasutajaga %user ühendust

en: Unknown language
et: Tundmatu keel

en: Default site language
et: Saidi vaikimisi keel

en: No language
et: Keel puudub

en: Check for new comments as well
et: Kontrolli ka uusi kommentaare

en: Alternative sort
et: Alternatiivne sortimine

en: Alternate sort order
et: Alternatiivse sortimise järjekord

en: On empty input
et: Tühja sisendi puhul

en: Show None
et: Ära kuva midagi

en: Display score
et: Kuva skoor

en: Link this field to download the file
et: Lingi see väli failili allalaadimiseks

en: No vocabulary
et: Sõnastik puudub

en: Link this field to its term page
et: Seosta see väli tema termi lehega

en: Dropdown
et: Rippvalik

en: Show hierarchy in dropdown
et: Näita rippvalikus hierarhiat

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
et: Valitud sõnastik oi ole korrektne. Palun muuda oma valikut.

en: Select terms from vocabulary @voc
et: Vali terminid sõnastikust @voc

en: Select terms
et: Vali termid

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
et[0]: Ei ole võimalik leida terminit: @terms
et[1]: Ei ole võimalik leida termineid: @terms

en: Is the logged in user
et: On sisseloginud kasutaja

en: Usernames
et: Kasutajanimed

en: Enter a comma separated list of user names.
et: Sisesta komaga eraldatud nimekiri kasutajanimedest.

en: Also look for a node and use the node author
et: Otsi ka sisuelementi ning kasuta selle autorit

en: Only allow string usernames
et: Lubatud on ainult kasutajanimede sõned

en: Restrict user based on role
et: Piira kasutajat rolli põhiselt

en: Restrict to the selected roles
et: Piiratud valitud rollidega

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
et: Kui ühtegi rolli pole valitud, on kasutajad kõikidest rollidest lubatud.

en: Unrestricted
et: Pole piiratud

en: No role(s) selected
et: Ühtegi rolli pole valitud

en: Multiple roles
et: Mitu rolli

en: You must select at least one role if type is "by role"
et: Tüübi "rolli järgi" puhul peab valima vähemalt ühe rolli

en: PHP validate code
et: PHP-koodi validaator

en: Never cache
et: Ära kunagi puhverda

en: Query results
et: Päringu tulemused

en: The length of time raw query results should be cached.
et: Päringu tulemuste vahemälus hoidmise aeg.

en: Rendered output
et: Esitamisväljund

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
et: HTML väljundi vahemälus hoidmise aeg.

en: Broken field
et: Katkine väli

en: Change the title that this display will use.
et: Muuda selle kuva pealkirja.

en: Use AJAX
et: AJAXi kasutamine

en: Change whether or not this display will use AJAX.
et: Muuda, kas see kuva kasutab AJAXit või mitte.

en: Change this display's pager setting.
et: Selle kuva lehitseja sätete muutmine.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: Specify access control type for this display.
et: Selle kuva ligipääsu tüübi määramine.

en: Change settings for this access type.
et: Muuda selle ligipääsutüübi seadeid.

en: Specify caching type for this display.
et: Selle kuva puhverdamise tüübi määramine.

en: Change settings for this caching type.
et: Muuda selle puhverdamistüübi seadeid.

en: Link display
et: Lingi kuva

en: Exposed form in block
et: Vorm on plokis avaldatud

en: The title of this view
et: Selle vaate pealkiri

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
et: Pealkirja kuvatakse vaatega koos seal, kus pealkirju tavaliselt kuvatakse: s.o lehe pealkirjana, bloki pealkirjana jmt kohtades.

en: Use AJAX when available to load this view
et: Kui saadaval, kasutatakse selle vaate laadimiseks AJAXit

en: If set, this view will use an AJAX mechanism for paging, table sorting and exposed filters. This means the entire page will not refresh. It is not recommended that you use this if this view is the main content of the page as it will prevent deep linking to specific pages, but it is very useful for side content.
et: Kui määratud, kasutatakse selle vaate lehitsemiseks, tabelite sorteerimiseks ja avaldatud filtrite muutmiseks AJAXit. See tähendab, et kogu lehekülge ei laadita uuesti. Seda pole soovitatav kasutada lehekülje peamise sisu jaoks, kuna see takistab saidil sügaval asuvate lehtede linkimist, kuid on väga kasulik külgedel näidatava sisu jaoks.

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
et: Kui sul just pole selle vaate lehitsejatega probleeme, peaksid selle väärtuseks jätma 0. Kui sa kasutad ühel lehel mitut lehitsejat, peaksid valima suurema numbri, et mitte ?page=array väärtused vastuollu ei satuks. Suured väärtused lisavad URL aadressisse palju komasid, mistõttu võimalusel tuleks neid vältida.

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
et: Kirjete arv ühel kuva lehel. 0 tähendab piiranguteta.

en: Create more link
et: Lisa link "rohkem"

en: Access restrictions
et: Ligipääsu piirangud

en: Access options
et: Ligipääsu valikud

en: Caching options
et: Vahemälu valikud

en: Display even if view has no result
et: Kuva isegi siis kui vaade ei sisalda tulemusi

en: How should this view be styled
et: Kuidas peaks see vaade olema kujundatud

en: Style options
et: Stiilivalikud

en: Row style options
et: Rea stiili valikud

en: How should each row in this view be styled
et: Kuidas peaks iga rida selles vaates olema kujundatud

en: Put the exposed form in a block
et: Kasuta nähtavat vormi plokina

en: Display "@display" uses fields but there are none defined for it or all are excluded.
et: Kuva "@display" kasutab välju, kuid neid pole lisatud või on kõik peidetud.

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
et: Kuva "@display" kasutab teekonda, kuid teekond on määramata.

en: Exposed form: @view-@display_id
et: Nähtavaks muudetud filtrivorm: @view-@display_id

en: Attachment settings
et: Manuste sätted

en: Inherit exposed filters
et: Päri nähtavaks muudetud filtrid

en: Multiple displays
et: Mitmed kuvad

en: Block admin description
et: Ploki kirjeldus haldurile

en: Using the site name
et: Kasutatakse saidi nime

en: Use the site name for the title
et: Kasuta saidi nime tiitlina

en: No menu
et: Menüüd pole

en: Normal: @title
et: Tavaline: @title

en: Tab: @title
et: Sakk: @title

en: Change settings for the parent menu
et: Muuda vanem-menüü seadeid

en: The menu path or URL of this view
et: Selle vaate menüüteekond või URL

en: Menu item entry
et: Menüü sissekanne

en: No menu entry
et: Pole menüükirjet

en: Normal menu entry
et: Tavaline menüükirje

en: Menu tab
et: Menüü sakk

en: Default menu tab
et: Vaikimisi menüü sakk

en: Default tab options
et: Vaikimisi saki valikud

en: Already exists
et: Juba eksisteerib

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
et: "%" märk ei ole teekonna esimeses segmendis lubatud.

en: Title is required for this menu type.
et: Pealkiri on selle menüü tüübi puhul kohustuslik.

en: Inline fields
et: Inline väljad

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
et: Võid valikuliselt täpsustada välja, mille järgi andmeid rühmitada. Jäta tühjaks, et mitte rühmitada.

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
et: Kujundus @style nõuab rea stiili, kuid rea plugin ei toimi.

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
et: Horisontaalne joondus paigutab elemendid alustades ülevalt vasakult ja suunaga paremale. Vertikaalne joondus paigutab elemenendid alustades ülevalt vasakult ja suunaga alla.

en: RSS description
et: RSS kirjeldus

en: This will appear in the RSS feed itself.
et: See ilmub RSS voos endas.

en: Display record count with link
et: Kuva tulemuste arvu koos lingiga

en: Override number of items to display
et: Kirjuta üle kuvatavate elementide hulk

en: Display items inline
et: Kuva elemente ühel real

en: You need at least one field before you can configure your table settings
et: Enne tabeli seadistamist on vaja lisada vähemalt üks väli

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
et: (Kleepuva päise mõjud on aktiivsed ainult live väljundis, mitte allpool olevas eelvaates.)

en: The style selected does not utilize fields.
et: Valitud stiil ei kasuta välju.

en: None defined
et: Ühtegi pole määratud

en: New view
et: Uus vaade

en: View %name, displaying items of type <strong>@base</strong>.
et: Vaade %name, kuvatakse <strong>@base</strong> tüüki kirjeid.

en: Live preview
et: Kohene eelvaade

en: @current of @max
et: @current / @max

en: Adjust top margin
et: Korrigeeri ülaserva positsiooni

en: Keep menu at top of page
et: Hoia menüüd lehe ülaservas

en: If the Utility module was installed for this purpose, it can be safely disabled and uninstalled.
et: Kui Utility moodul installeeriti sellel eesmärgil, siis võib ta välja lülitada ning eemaldada.

en: Move local tasks into menu
et: Liiguta toiminguviited menüüsse

en: Administration menu settings
et: Administreerimismenüü seaded

en: Parent link ID
et: Vanemlingi ID

en: Display additional data for each menu item
et: Kuva täiendavat infot menüüelementide kohta

en: Display the selected items next to each menu item link.
et: Kuva valitud elemendid menüülingi kõrval.

en: If enabled, all menu items are displayed regardless of your site permissions. <em>Note: Do not enable on a production site.</em>
et: Sisse lülitatuna kuvatakse hoolimata ligipääsuõigustest kõiki menüüelemente . <em>Tähelepanu: Ära kasuta seda valikut avalikul veebilehel.</em>

en: Enabled these modules: !module-list.
et: Järgnevad moodulid on sisse lülitatud: !module-list.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
et: <em>Administration menu</em> moodul kuvab menüü, mis võimaldab paari hiireklikiga ligi pääseda enamikule administreerimistoimingutele ning muudele tüüpilistele asukohtadele (kasutajatele, kellel on selleks vastav õigus). Kasuta menüü väljanägemise muutmiseks allolevaid seadeid.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Administration menu also displays the number of anonymous and authenticated users, and allows modules to add their own custom menu items. Integration with the menu varies from module to module; the contributed module <a href="@drupal">Devel</a>, for instance, makes strong use of the administration menu module to provide quick access to development tools.
et: <em>Administration menu</em> moodul kuvab menüü, mis võimaldab paari hiireklikiga ligi pääseda enamikule administreerimistoimingutele ning muudele tüüpilistele asukohtadele (kasutajatele, kellel on selleks vastav õigus). Administreerimismenüü kuvab ka hetkel lehel viibivate tuvastatud ja tuvastamata kasutaja koguse ning võimaldab moodulitel oma menüüelemente juurde lisada. Moodulite integratsiooni ulatus administreerimismenüüga varieerub; lisamoodul <a href="@drupal">Devel</a> kasutab näiteks administreerimismenüü võimalusi olulisel määral.

en: The administration menu <a href="@settings">settings page</a> allows you to modify some elements of the menu's behavior and appearance. Since the appearance of the menu is dependent on your site theme, substantial customizations require modifications to your site's theme and CSS files. See the advanced module README.txt file for more information on theme and CSS customizations.
et: Administreerimismenüü  <a href="@settings">seadete leht</a> võimaldab sul muuta mõningaid menüü kuva ning käitumist mõjutavaid seadeid. Kuna menüü väljanägemine sõltub kasutatavast kujundusmallist, siis on väljanägemise suuremaks muutmiseks vajalik muuta kujundusmalli ning tema CSS faile. Loe README.txt failist lisa kujunduse ning CSS failide muutmise kohta.

en: The menu items displayed in the administration menu depend upon the actual permissions of the viewer. First, the administration menu is only displayed to users in roles with the <em>Access administration menu</em> (admin_menu module) permission. Second, a user must be a member of a role with the <em>Access administration pages</em> (system module) permission to view administrative links. And, third, only currently permitted links are displayed; for example, if a user is not a member of a role with the permissions <em>Administer permissions</em> (user module) and <em>Administer users</em> (user module), the <em>User management</em> menu item is not displayed.
et: Administreerimismenüüs kuvatavad elemendid sõltuvad kasutaja ligipääsuõigustest. Esmalt, administeerimismenüü kuvatakse ainult kasutajatele, kellel on <em>ligipääs administreerimismenüüle</em> õigus. Teiseks peab kasutaja kuuluma rolli, kellel on <em>ligipääs administreerimistoimingutele</em> õigus . Kolmandaks, kasutajale kuvatakse ainult temale lubatud viiteid. Kui näiteks kasutajal puudub õigus <em>kasutajaõiguste haldus</em> siis ei kuvata talle ka kasutajahalduse menüülinki.

en: Administration menu
et: Administreerimismenüü

en: Adjust administration menu settings.
et: Muuda administreerimismenüü seadeid.

en: Provides a dropdown menu to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions).
et: Võimaldab kasutada rippmenüüd viidetega administreerimistoimingutele ning muudele olulistele lehtedele (juhul kui kasutajal on vastav ligipääs).

en: - All -
et: - Kõik -

en: Compact
et: Kompaktne

en: Allow multiple values
et: Luba mitut väärtust

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Enable and disable features.
et: Funktsioonie lubamine ja keelamine.

en: No features available.
et: Ühtegi võimalust pole saadaval.

en: Array
et: Massiiv

en: Filter criteria
et: Filtri tingimused

en: Link ID
et: Lingi ID

en: Payment Method
et: Maksmise viis

en: Contact form
et: Kontaktvorm

en: Equal
et: Võrdne

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
et: !name ei tohi olla pikem, kui %max tähte. Hetkel on pikkus %length tähte.

en: Illegal choice %choice in %name element.
et: Sobimatu valik %choice elemendis %name .

en: Guarani
et: Guaraani keel

en: Ampersand
et: &amp;-märk

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
et: Masinloetav nimi tohib sisaldada ainult täppideta väiketähti, numbreid ja alljooni.

en: The revisions let you track differences between multiple versions of a post.
et: Muudatuste ajalugu võimaldab vaadata muudatusi erinevates postituse versioonides.

en: Search form
et: Otsinguvorm

en: Popular content
et: Populaarsed lehed

en: Date and time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: Content translation
et: Sisu tõlkimine

en: Address 2
et: Aadress 2

en: Styles
et: Stiilid

en: The item has been deleted.
et: See kirje on kustutatud.

en: Item ID
et: Elemendi ID

en: Text format
et: Tekstivorming

en: Greater than or equal to
et: Suurem kui või võrdne

en: Less than or equal to
et: Vähem kui või võrdne

en: Address 1
et: Aadress 1

en: Sort descending
et: Sorteeri kahanevas järjekorras

en: Sort ascending
et: Sorteeri kasvavas järjekorras

en: The name of the site.
et: Saidi nimetus.

en: CTools CSS Cache
et: CTools CSSi puhver

en: A library of helpful tools by Merlin of Chaos.
et: Kasulike tööriistade teek. Autor Merlin of Chaos.

en: No info
et: Infot pole

en: No info available.
et: Infot pole saadaval.

en: Configure new !subtype_title
et: Seadista uus paigutus !subtype_title

en: Edit @type
et: Muuda @type

en: , and
et: , ja

en: , or
et: , või

en: Keyword: %@keyword
et: Võtmesõna: %@keyword

en: Update and return
et: Uuenda ja naase

en: Get a summary of the information about this page.
et: Selle lehe andmete kokkuvõte.

en: Activate this page so that it will be in use in your system.
et: Selle lehe aktiveerimine, et seda saaks sinu süsteemis kasutada.

en: Add variant
et: Lisa variant

en: Add a new variant to this page.
et: Sellele lehele uue variandi lisamine.

en: Import variant
et: Impordi variant

en: Add a new variant to this page from code exported from another page.
et: Sellele lehele uue variandi lisamine teiselt lehele eksporditud koodist.

en: No variants
et: Variante pole

en: Optional features
et: Valikulised võimalused

en: This page has no variants and thus no output of its own.
et: Sellel lehel pole ühtegi varianti, seega pole mingit oma väljundit.

en: Add a new variant
et: Lisa uus variant

en: Page manager
et: Lehehaldur

en: Administrative title
et: Administratiivne pealkiri

en: Administrative description
et: Kirjeldus haldusliideses

en: Make this your site home page.
et: Tee sellest saidi avaleht.

en: Name is required.
et: Nimi on nõutud.

en: That name is used by another page: @page
et: See nimi on juba kasutusel: @page

en: That path is used by another page: @page
et: See aadress on juba kasutusel: @page

en: Access rules are used to test if the page is accessible and any menu items associated with it are visible.
et: Ligipääsureeglid määravad, kas lehele on ligipääs ning kas lehega seotud menüükirjed on näha.

en: Invalid keyword.
et: Vale võtmesõna.

en: Paste page code here
et: Kleebi lehe kood siia

en: Create a new page
et: Uue lehe loomine

en: Edit name, path and other basic settings for the page.
et: Nime, tee ja teiste lehe põhisätete muutmine.

en: Provide this page a visible menu or a menu tab.
et: Sellele lehele nähtava menüükirje või saki lisamine.

en: Make a copy of this page
et: Tee sellest lehest koopia

en: Remove this page from your system completely.
et: Eemalda see leht süsteemist täielikult.

en: This is your site home page.
et: See on saidi avaleht.

en: This page is publicly accessible.
et: See leht on kõigile ligipääsetav.

en: Normal menu entry.
et: Tavaline menüükirje.

en: Title: %title.
et: Pealkiri: %title.

en: Menu block: %title.
et: Menüü plokk: %title.

en: User profile template
et: Kasutajaprofiili mall

en: User being viewed
et: Vaadatav kasutaja

en: User: compare
et: Kasutaja: võrdle

en: First User
et: Esimene kasutaja

en: Second User
et: Teine kasutaja

en: Not equal
et: Pole võrdne

en: @user can view @node.
et: @user saab vaadata @node.

en: @user can edit @node.
et: @user saab muuta @node.

en: @user can delete @node.
et: @user saab kustutada @node.

en: User: role
et: Kasutaja: roll

en: User: language
et: Kasutaja: keel

en: Site language is "@languages" | Site language is one of "@languages"
et[0]: Saidi keel on @languages
et[1]: Saidi keel on üks järgnevatest: @languages

en: Taxonomy: vocabulary
et: Klassifikatsioon: sõnastik

en: @identifier is any vocabulary
et: @identifier on suvaline sõnastik

en: Enter a taxonomy term ID.
et: Sisesta klassifikatsiooni termini ID.

en: Enter a taxonomy term name.
et: Sisesta klassifikatsiooni termini nimi.

en: The body of the referenced node.
et: Viidatud postituse sisu.

en: The date the referenced node was created.
et: Viidatud postituse loomise kuupäev.

en: The title of the referenced node.
et: Viidatud postituse pealkiri.

en: "@s" title
et: "@s" pealkiri

en: Node last updated date
et: Postituse viimase uuendamise kuupäev

en: The date the referenced node was last updated.
et: Viidatud postituse uuendamise kuupäev.

en: Last updated date
et: Viimase uuenduse kuupäev

en: Node form submit buttons
et: Postituse vormi saatmise nupud

en: Node form url path settings
et: Postituse vormi URL-i sätted

en: Profile category
et: Profiili kategooria

en: Select a term from @vocabulary.
et: Vali termin sõnastikust @vocabulary.

en: Content pane
et: Sisupaneel

en: Allow settings
et: Luba seaded

en: Title override
et: Pealkirja üle kirjutamine

en: Go to list
et: Mine loendi juurde

en: Style settings
et: Stiilisätted

en: Selection rules
et: Valiku reeglid

en: This panel will always be selected.
et: See paneel on alati valitud.

en: Selection rule
et: Valiku reegel

en: Panel: @title
et: Paneel: @title

en: Reactions
et: Reaktsioonid

en: XML sitemap
et: XML sisukaart

en: Default priority
et: Vaikimisi prioriteet

en: Line item
et: Arve rida

en: Date updated
et: Uuendamise kuupäev

en: Add event
et: Lisa sündmus

en: Form settings
et: Vormi seaded

en: Custom input format
et: Kohandatud sisestuse vorming

en: Display repeat rule
et: Kuvatakse korduse reeglit

en: Content type name
et: Sisutüübi nimi

en: Date Tools
et: Kuupäevatööriistad

en: Remove calendar
et: Eemalda kalender

en: Date browser
et: Kuupäeva lehitseja

en: Date browser style
et: Kuupäeva lehitseja stiil

en: Creates back/next navigation.
et: Loob edasi/tagasi navigeerimiselemendid.

en: Date (!base_table)
et: Kuupäev (!base_table)

en: Taxonomy Term
et: Taksonoomiatermin

en: References
et: Viited

en: manage fields
et: väljade haldamine

en: %name must be a positive integer.
et: %name peab olema positiivne täisarv.

en: %name must be a number.
et: %name peab olema number.

en: <No value>
et: väärtus puudub

en: (first item is 0)
et: (esimene element on 0)

en: (start from last values)
et: (alusta viimastest väärtustest)

en: Number of pages
et: Lehekülgede arv

en: Elements
et: Elemendid

en: Relative date
et: Suhteline kuupäev

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Hello <strong>@username</strong>
et: Tere <strong>@username</strong>

en: Show shortcuts
et: Näita kiirviiteid

en: A better Toolbar.
et: Parem tööriistariba.

en: The priority of this URL relative to other URLs on your site.
et: Selle URL'i tähtsus võrreldes teiste URL'idega sellel veebilehel.

en: Default (@value)
et: Vaikimisi (@value)

en: Sitemap file
et: Sisukaardi fail

en: Sitemap URL
et: Sisukaardi veebiaadress

en: XML sitemap cache directory
et: XML sisukaardi puhvri kataloog

en: Search Engines
et: Otsingumootorid

en: Adds content links to the sitemap.
et: Lisa sisu viiteid sisukaarti.

en: Enter the title or NID of a node
et: Sisesta sisu pealkiri või id

en: Status messages
et: Olekuteated

en: (highest)
et: (kõrgeim)

en: (normal)
et: (tavaline)

en: (lowest)
et: (madalaim)

en: XML sitemap link count
et: XML sisukaardi viidete arv

en: Show End Date
et: Näita lõpu kuupäeva

en: Inclusion: @value
et: Sisalduvus: @value

en: Priority: @value
et: Tähtsus: @value

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Be aware that some actions might initialize the theme system. After that, it's impossible for any module to change the used theme.
et: Mõned tegevused võivad lähtestada kujunduste süsteemi. Pärast seda pole võimalik ühelgi moodulil muuta kasutatavat kujundust.

en: Highlight
et: Esile tõstetud

en: Default values
et: Vaikimisi väärtused

en: features
et: võimalused

en: Unique
et: Ainulaadne

en: User information
et: Kasutaja andmed

en: Content statistics
et: Sisu statistika

en: User blog
et: Kasutaja blogi

en: All polls
et: Kõik küsitlused

en: Taxonomy: term
et: Klassifikatsioon: termin

en: Select a term or terms from @vocabulary.
et: Vali sõnastikust @vocabulary üks või mitu terminit.

en: Taxonomy term: ID
et: Klassifikatsiooni termin: ID

en: User: name
et: Kasutaja: nimi

en: Vocabulary: ID
et: Sõnastik: ID

en: Custom: @title
et: Erilahendus: @title

en: A search form with advanced options.
et: Täpsemate valikutega otsinguvorm.

en: Upgrade
et: Uuenda

en: styles
et: stiilid

en: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
et: Lingi target väärtus _blank, _parent või iframe-i nimi. Seda välja kasutatakse harva.

en: @argument title
et: @argument pealkiri

en: @argument input
et: @argument sisend

en: Count the number 0 as empty
et: Loe number 0 tühjaks vastuseks

en: Hide if empty
et: Peida kui tühi

en: Starting value
et: Algväärtus

en: Specify the number the counter should start at.
et: Määra, mis numbrist loendur peaks algama

en: Does not start with
et: Ei alga

en: not_begins
et: ei_alga

en: Does not end with
et: Ei lõppe

en: not_ends
et: ei lõppe

en: The view %name has been saved.
et: Vaade %name on salvestatud.

en: Jump menu
et: Hüpikmenüü

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
et: Kommenteerija e-posti aadress. Registreeritud kasutaja puhul on see tühi.

en: The taxonomy term ID for the term.
et: Klassifikatsioonitermile määratud ID.

en: The taxonomy term name for the term.
et: Klassifikatsioonitermile määratud nimi.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
et: Sõnaraamatu nimi kuhu see term kuulub.

en: The name of the role.
et: Rolli nimi.

en: Hide empty fields
et: Peida tühjad väljad

en: Do not display fields, labels or markup for fields that are empty.
et: Ära kuva tühjasid väljasid ega tühjade väljade silte ja märgistust.

en: Monthly archive
et: Igakuine arhiiv

en: Submitted by !username on !datetime
et: Sisestas !username, !datetime

en: This identifier is used by another handler.
et: See identifikaator on juba kasutusel teise handleri poolt.

en: Length is shorter than
et: Pikkus on lühem kui

en: shorter than
et: lühem kui

en: Length is longer than
et: Pikkus on pikem kui

en: longer than
et: pikem kui

en: SQL Query
et: SQL päring

en: Query will be generated and run using the Drupal database API.
et: Päring genereeritakse ning käivitatakse Drupal andmebaasi API abil.

en: revision user
et: redaktsiooni kasutaja

en: Exposed form
et: Avaldatud vorm

en: Needs review
et: Vajab ülevaatamist

en: View changes
et: Vaata muudatusi

en: Inherit pager
et: Päri pager

en: Render pager
et: Kuva lehekülgede loendit

en: Render
et: Renderdatud

en: Entities
et: Olemid

en: Not restricted
et: Piiranguteta

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: The unique ID of the comment.
et: Kommentaari unikaalne ID.

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
et: Arvuti IP-aadress, millelt kommentaar sisestati.

en: The name left by the comment author.
et: Kommentaari autori poolt sisestatud nimi.

en: The email address left by the comment author.
et: Kommenteerija lisatud e-posti aadress.

en: The home page URL left by the comment author.
et: Kommenteerija poolt sisestatud kodulehe URL.

en: The URL of the comment.
et: Kommentaari URL.

en: Edit URL
et: Muutmise URL

en: The URL of the comment's edit page.
et: Kommentaari muutmise lehe URL.

en: The date the comment was posted.
et: Kommentaari lisamise kuupäev.

en: The comment's parent, if comment threading is active.
et: Kommentaari vanem juhul, kui kasutatakse kommentaari lõimesid.

en: The node the comment was posted to.
et: Postitus, mille kohta kommentaar sisestati.

en: The number of comments posted on a node.
et: Postitusele lisatud kommentaaride arv.

en: New comment count
et: Uute kommentaaride hulk

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
et: Postitusele pärast lugeja viimast külastust lisatud kommentaaride arv.

en: The type of the node.
et: Postituse tüüp.

en: The language the node is written in.
et: Keel, milles postitus on loodud.

en: The URL of the node.
et: Postituse URL.

en: The URL of the node's edit page.
et: Postituse muutmisvaate URL.

en: Date changed
et: Muutmiskuupäev

en: The date the node was most recently updated.
et: Postituse viimase uuendamise kuupäev.

en: The author of the node.
et: Postituse autor.

en: Poll winner
et: Küsitluse võitja

en: The winning poll answer.
et: Küsitluse võitnud vastus.

en: Poll winner votes
et: Võitjale antud häälte arv

en: The number of votes received by the winning poll answer.
et: Võitvale valikule antud häälte koguarv.

en: Poll winner percent
et: Polli võiduprotsent

en: The number of visitors who have read the node.
et: Külastajate arv, kes on postitust lugenud.

en: The number of visitors who have read the node today.
et: Külastajate arv, kes on postitust täna lugenud.

en: Last view
et: Viimane vaatamine

en: The date on which a visitor last read the node.
et: Kuupäev, millal külastaja antud sisuelementi viimati luges.

en: The slogan of the site.
et: Saidi hüüdlause.

en: The administrative email address for the site.
et: Saidi administraatori e-posti aadress.

en: The URL of the site's front page.
et: Saidi avalehe URL.

en: Login page
et: Sisselogimise lehekülg

en: The URL of the site's login page.
et: Sisselogimislehe URL.

en: The unique ID of the uploaded file.
et: Üleslaaditud faili unikaalne ID.

en: The name of the file on disk.
et: Faili nimi kettal.

en: The size of the file, in kilobytes.
et: Faili suurus kilobaitides.

en: The web-accessible URL for the file.
et: Üle veebist avatav faili URL.

en: The date the file was most recently changed.
et: Faili viimase uuendamies kuupäev.

en: The user who originally uploaded the file.
et: Kasutaja, kes faili algselt üles laadis.

en: The unique ID of the taxonomy term.
et: Taksonoomia termi unikaalne ID.

en: The name of the taxonomy term.
et: Taksonoomia termini nimetus.

en: The optional description of the taxonomy term.
et: Taksonoomia termini valikuline kirjeldus.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
et: Selle terminiga seostatud postituste arv.

en: The URL of the taxonomy term.
et: Taksonoomia termini URL.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
et: Sõnastik, kuhu taksonoomia termin kuulub.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
et: Taksonoomia sõnastiku unikaalne ID.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
et: Taksonoomia sõnastiku nimetus.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
et: Taksonoomia sõnastiku mittekohustuslik kirjeldus.

en: Term count
et: Terminite hulk

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
et: Taksonoomia sõnastikku kuuluvate terminite hulk.

en: The unique ID of the user account.
et: Kasutajakonto unikaalne ID.

en: The login name of the user account.
et: Kasutajakonto sisselogimisnimi.

en: The email address of the user account.
et: Kasutajakonto e-post.

en: The URL of the account profile page.
et: Konto profiili URL.

en: The url of the account edit page.
et: Konto muutmise lehe URL.

en: The date the user last logged in to the site.
et: Kuupäev, millal kasutaja lehele viimati sisse logis.

en: The date the user account was created.
et: Kuupäev, millal kasutajakonto loodi.

en: Trigger the activation of this context
et: Selle konteksti ära tundmise tingimused

en: Actions to take when this context is active
et: Tegevused, mida käivitada, kui kirjeldatud kontekst on aktiivne

en: Add a reaction
et: Lisa reaktsioon

en: Changing these type settings will affect any items of this type that have either inclusion or priority set to default.
et: Need on globaalsed väärtused, mis kirjutatakse üle, kui samad väärtused on madalamal tasemel teisiti seadistatud.

en: Is new
et: On uus

en: (active tab)
et: (aktiivne sakk)

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
et: Lehed, mille puhul see PHP kood tagastab <code>TRUE</code> (ainult ekspertidele)

en: Pages or PHP code
et: Lehed või PHP kood

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
et: Kui PHP valik on aktiivne, siis sisesta PHP kood %php vahele. Ole ettevaatlik, ebakorrektse PHP koodi käivitamine võib veebilehe katki teha.

en: Not customizable
et: Pole seadistatav

en: Restricted to certain pages
et: Piiratud teatud lehtedega.

en: Save and add fields
et: Salvesta ja lisa väljad

en: Text formats
et: Tekstiformaadid

en: Image styles
et: Pildistiilid

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
et: <em>Peamenüüd</em> kasutatakse paljudel lehtedel peamiste sektsioonide kuvamiseks, see asetseb tihti ülemisel navigeerimisribal.

en: manage display
et: halda kuva

en: Machine name: @name
et: Süsteemne nimetus: @name

en: Revision log message
et: Muudatuse kirjeldus

en: Full content
et: Kogu sisu

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
et: Hoiatus: Määra ainult usaldusväärsetele rollidele; see õigus mõjutab lehe turvalisust.

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
et[0]: Pead sisestama vähemalt ühe positiivse vähemalt ühe tähemärgi pikkuse võtmesõna.
et[1]: Pead sisestama vähemalt ühe positiivse võtmesõna, milles on vähemalt @count tähemärki.

en: Searched %type for %keys.
et: Sisutüübist %type otsiti %keys.

en: Requires: !module-list
et: Vajab mooduleid: !module-list

en: Required by: !module-list
et: Vajalik moodulitele: !module-list

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
et: Kataloogi %directory pole olemas või ei ole võimalik sinna kirjutada.

en: E-mails
et: E-kirjad

en: Welcome (new user created by administrator)
et: Tere tulemast (administraatori poolt loodud kasutaja)

en: Welcome (awaiting approval)
et: Tere tulemast (kinnituse ootel)

en: Welcome (no approval required)
et: Tere tulemast (kinnitus pole vajalik)

en: Password recovery
et: Parooli taastamine

en: Account activation
et: Konto on aktiveeritud

en: Account cancellation confirmation
et: Kasutajakonto sulgemise kinnitus

en: Account canceled
et: Konto on suletud

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
et: Sisu kirjeldamiseks lisa komaga eraldatud märksõnade nimekiri.

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Exposed
et: Nähtavaks muudetud

en: Remove this display
et: Eemalda see kuva

en: Operator to use on all groups
et: Operaator, mida kasutada kõigi gruppide jaoks

en: Either "group 0 AND group 1 AND group 2" or "group 0 OR group 1 OR group 2", etc
et: Kas "grupp 0 AND grupp 1 AND grupp 2" või "grupp 0 OR grupp 1 OR grupp 2", jne

en: Remove group @group
et: Eemalda grupp @group

en: Default group
et: Vaikimisi grupp

en: Group @group
et: Grupp @group

en: Ungroupable filters
et: Grupeerimatud filtrid

en: Basic exposed form
et: Lihtne nähtavaks muudetud filtrivorm

en: Input required
et: Täitmine nõutud

en: Display all items
et: Kuva kõik kirjed

en: Display a specified number of items
et: Kuva ette antud arv kirjeid

en: Display a limited number items that this view might find.
et: Kuva piiratud kogus elemente, mida see vaade leida võib.

en: Paged output, full pager
et: Lehekülgedeks jaotatud väljund, täielik pager

en: Paged output, full Drupal style
et: Pageriga väljund, täielikult Drupali stiilis

en: Paged output, mini pager
et: Lehekülgedeks jaotatud väljund, mini pager

en: Name (raw)
et: Nimi (toores)

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: Change the machine name of this display.
et: Muuda selle kuva masinnime.

en: Change settings for this pager type.
et: Muuda selle pageri tüübi seadeid.

en: Allow grouping and aggregation (calculation) of fields.
et: Väljade grupeerimine ja agregeerimine (arvutamine)

en: Exposed form style
et: Nähtava vormi stiil

en: Select the kind of exposed filter to use.
et: Vali millist nähtavaks muudetud filtrit kasutada.

en: The machine name of this display
et: Selle kuva masinnimi

en: This is machine name of the display.
et: See on selle kuva masinloetav nimi.

en: If enabled, some fields may become unavailable. All fields that are selected for grouping will be collapsed to one record per distinct value. Other fields which are selected for aggregation will have the function run on them. For example, you can group nodes on title and count the number of nids in order to get a list of duplicate titles.
et: Kui lubatud, võivad mõned väljad muutuda kättesaadamatuks. Kõik väljad, mis on grupeerimiseks valitud, ühendatakse ühte kirjesse kindla väärtuse järgi. Teiste agregeerimiseks valitud väljade peal rakendatakse kindlat funktsiooni. Näiteks võid sa postitused grupeerida pealkirja järgi ja loendada nid-d, et leida dubleerivad pealkirjad.

en: <strong>Important!</strong> You have changed the display's machine name. Anything that attached to this display specifically, such as theming, may stop working until it is updated. To see theme suggestions for it, you need to save the view.
et: <strong>Oluline!</strong> Sa oled muutnud kuva masinnime. Kõik, mis on sellele kuvaga spetsiifiliselt seotud, võib kuni nende uuendamiseni lakata töötamast. Et näha selle kujunduse soovitusi, pead vaate salvestama.

en: Exposed Form
et: Nähtavaks muudetud filtrivorm

en: Exposed form options
et: Nähtavaks muudetud filtrivormi valikud

en: Pager options
et: Pageri valikud

en: Display id should be unique.
et: Kuva id peab olema unikaalne.

en: Include reset button
et: Lisa lähtestamise nupp

en: Reset button label
et: Lähtestamise nupu silt

en: Text to display in the reset button of the exposed form.
et: Reset nupu tekst, mida näidatakse nähtavaks muudetud filtrivormil.

en: Select any filter and click on Apply to see results
et: Vali ükskõik milline filter ja vajuta Rakenda, et näha tulemusi

en: Text on demand
et: Tekst nõudmisel

en: The number of items to skip. For example, if this field is 3, the first 3 items will be skipped and not displayed.
et: Vahele jäetavate kirjete arv. Näiteks, kui see väli on kolm, jäetakse kolm esimest kirjet vahele ning neid ei kuvata.

en: The total number of pages. Leave empty to show all pages.
et: Lehekülgede koguarv. Jäta tühjaks, et näidata kõiki lehekülgi.

en: Exposed options
et: Avalikud valikud

en: Exposing this options allows users to define their values in a exposed form when view is displayed
et: Nende valikute avalikustamine võimaldab kasutajal määrata vaate kuvamisel oma väärtused avalikustatud vormis.

en: Expose items per page
et: Avalikusta kirjete arv lehel

en: When checked, users can determine how many items per page show in a view
et: Kui valitud, võib kasutaja määrata, mitut kirjet vaate ühel leheküljel kuvada.

en: Items per page label
et: Silt elementide arv lehel kuvamiseks

en: Expose Offset
et: Avalikusta nihe

en: Mini pager, @count item, skip @skip | Mini pager, @count items, skip @skip
et[0]: Mini pager, @count element, jäta vahele @skip
et[1]: Mini pager, @count elementi, jäta vahele @skip

en: Mini pager, @count item | Mini pager, @count items
et[0]: Mini pager, @count element
et[1]: Mini pager, @count elementi

en: All items, skip @skip
et: Kõik elemendid, jäta vahele @skip

en: All items
et: Kõik kirjed

en: @count item, skip @skip | @count items, skip @skip
et[0]: @count element, jäta vahele @skip
et[1]: @count elementi, jäta vahele @skip

en: @count item | @count items
et[0]: @count element
et[1]: @count elementi

en: Group results together
et: Grupeeri tulemused

en: Sort By
et: Sorteerimise alus

en: - Choose -
et: - Vali -

en: Update and save
et: Uuenda ja salvesta

en: The page has been updated and saved.
et: Leht uuendati ja salvestati.

en: That path is already in use. This system cannot override existing paths.
et: See aadress on juba kasutusel. Süsteem ei saa olemasolevaid aadresse üle kirjutada.

en: @identifier is "@value"
et: @identifier on "@value"

en: @identifier is not "@value"
et: @identifier pole "@value"

en: Not equal to
et: Pole võrdne

en: Administer XML sitemap settings.
et: XML sisukaardi haldamine

en: The default XML sitemap settings for this @bundle can be changed <a href="@link-type">here</a>.
et: Vaikimisi XML sisukaardi seadeid sellele @bundle saab muuta <a href="@link-type">siit</a>.

en: Require all conditions
et: Kõik tingimused nõutud

en: This page lists all of the content on the site that may have a webform attached to it.
et: Sel lehel on loetletud sisu, millega on seotud veebivorm.

en: Webform settings
et: Veebivormide sätted

en: Your submissions
et: Sinu vastused

en: Submission Number
et: Vastuse number

en: Submission ID
et: Vastuse ID

en: Submitted on %date
et: Vastatud %date

en: Submitted by user: %username
et: Vastas: %username

en: Submitted by anonymous user: [%ip_address]
et: Vastas anonüümne kasutaja: [%ip_address]

en: The users who submitted these submissions.
et: Vastanud kasutajad.

en: The date this submission was submitted.
et: Vastamise kuupäev.

en: XML sitemap maximum file size
et: XML sisukaardi maksimaalne faili suurus

en: The file description
et: Faili kirjeldus

en: Wysiwyg profiles
et: Wysiwyg profiilid

en: Maximize
et: Maksimeeri

en: Update preview
et: Uuenda eelvaadet

en: Edit all webform submissions
et: Kõigi veebivormi vastuste muutmine

en: Delete all webform submissions
et: Kõigi veebivormi vastuste kustutamine

en: Edit own webform submissions
et: Oma veebivormi vastuste muutmine

en: Delete own webform submissions
et: Oma veebivormi vastuste kustutamine

en: Order type
et: Tellimuse tüüp

en: Is not empty (NOT NULL)
et: Pole tühi (NOT NULL)

en: Use absolute link (begins with "http://")
et: Kasuta absoluutset linki (algusega "http://")

en: CSS classes must be alphanumeric or dashes only.
et: CSS klassi nimed võivad sisaldada ainult tähti, numbreid ning sidekriipsu.

en: When checked, users can determine how many items should be skipped at the beginning.
et: Kui märgitud, saab kasutaja määrata, mitu kirjet tuleks algusest vahele jätta.

en: <a href="[site:url]">Return to the front page.</a>
et: <a href="[site:url]">Mine avalehele.</a>

en: Attachment before
et: Manus enne

en: Attachment after
et: Manus pärast

en: Provides a user interface for the Token API and some missing core tokens.
et: Loob Token API kasutusliidese ja laiendab tekstiasendajate nimekirja tuumas.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
et: <em>Artikleid</em> kasutatakse aeguva sisu jaoks nagu uudised, pressiteated või blogi sissekanded.

en: Add new XML sitemap
et: Lisa uus XML sisukaart

en: The sitemap has been saved.
et: Sisukaart on salvestatud.

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Letter spacing
et: Tähtede vahe

en: Word spacing
et: Sõnade vahe

en: Current theme is "@theme"
et: Praegune teema on "@theme"

en: - All vocabularies -
et: - Kõik sõnastikud -

en: Feed icons
et: Voo ikoonid

en: Site logo
et: Saidi logo

en: Term Description
et: Termini kirjeldus

en: Missing plugin
et: Puuduv plugin

en: Custom style
et: Kohandatud stiil

en: Local action
et: Kohalik tegevus

en: Handler @handler tried to add additional_field @identifier but @table could not be added!
et: Handler @handler proovis lisada täiendavat välja @identifier kuid tabelit @table ei olnud võimalik lisada!

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
et: Saadaolevad muutujad on: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: Custom content
et: Erilahendused

en: Add a new @plugin
et: Lisa uus @plugin

en: Edit @plugin %title
et: Muuda pluginat @plugin %title

en: Clone @plugin %title
et: Klooni @plugin %title

en: Import @plugin
et: Impordi @plugin

en: Export @plugin %title
et: Ekspordi plugin @plugin %title

en: Are you sure you want to revert %title?
et: Kas tahad kindlasti taastada %title?

en: This action will permanently remove any customizations made to this item.
et: See tegevus eemaldab jäädavalt kõik sellele kirjele tehtud kohandused.

en: The item has been reverted.
et: See kirje on taastatud.

en: This action will permanently remove this item from your database..
et: See tegevus eemaldab jäädavalt selle kirje andmebaasist.

en: %title has been created.
et: %title on loodud.

en: %title could not be created.
et: %title polnud võimalik luua.

en: %title has been updated.
et: %title on uuendatud.

en: %title could not be updated.
et: %title polnud võimalik uuendada.

en: You can import an exported definition by pasting the exported object code into the field below.
et: Eksporditud definitsiooni saab importida asetades objektikoodi alumisele väljale.

en: @plugin %title was enabled.
et: @plugin %title lubati.

en: @plugin %title was disabled.
et: @plugin %title keelati.

en: Select style type
et: Vali stiili tüüp

en: Row number
et: Rea number

en: Row class
et: Rea klass

en: Context allows you to manage contextual conditions and reactions for different portions of your site. You can think of each context as representing a "section" of your site. For each context, you can choose the conditions that trigger this context to be active and choose different aspects of Drupal that should react to this active context.
et: Kontekst võimaldab hallata kontekstuaalseid sätteid ja reaktsioone kodulehe erinevate osade jaoks.

en: Show all regions
et: Näita kõiki regioone

en: The title of the current page.
et: Praeguse lehe pealkiri.

en: Account cancellation URL
et: Konto tühistamise aadress

en: One-time login URL
et: Ühekordne sisselogimise aadress

en: Tokens related to menu links.
et: Menüülinkidega seotud märgised.

en: The title of the menu link.
et: Menüülingi pealkiri.

en: Page number
et: Lehekülje number

en: Update URL alias
et: Uuenda URLi alias

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: Configure store settings
et: Poe seadistuse haldamine

en: Allows users to update store currency and contact settings.
et: Võimaldab kasutajal muuta poe valuutat ning kontakte.

en: Cent
et: Sent

en: Administer your store.
et: Halda oma poodi.

en: Configure settings and business rules for your store.
et: Poe seadistuse ja ärireeglite määramine.

en: Default store currency
et: Poe vaikimisi valuuta

en: The default store currency will be used as the default for all price fields.
et: Poe vaikimisi valuutat kasutatakse kõigi hinnaväljade ühikuna.

en: Enabled currencies
et: Lubatud rahaühikud

en: Only enabled currencies will be visible to users when entering prices. The default currency will always be enabled.
et: Kasutajatele näidatakse hindade sisestamisel ainult lubatud valuutasid. Vaikimisi valuuta on alati lubatud.

en: Shopping cart contents
et: Ostukorvi sisu

en: Your shopping cart is empty.
et: Ostukorv on tühi.

en: Product not available
et: Toode ei ole saadaval

en: %title added to <a href="!cart-url">your cart</a>.
et: %title lisatud <a href="!cart-url">sinu ostukorvi</a>.

en: Your shopping cart has been updated.
et: Sinu ostukorv on uuendatud

en: Use the table below to build your checkout form using the available checkout panes defined by modules enabled on your site. You may configure the checkout pane settings using the operations links below. You may also add additional pages to the checkout process using the tab above and edit them using the operations links below.
et: Järgnevas tabelis saad koostada tellimise vormi kasutades lubatud moodulitest saadaolevaid tellimise paneele. Tellimise paneeli sätteid saab muuta allpool olevaid linke kasutades. Võid lisada ka lisalehti tellimise protsessi, kasutades ülemist sakki.

en: Checkout: @page
et: Väljakirjutamine: @page

en: Review your order before continuing.
et: Enne jätkamist kontrolli oma tellimus üle.

en: Checkout complete
et: Tellimine lõpetatud

en: Completion message
et: Lõpetamise teade

en: Checkout of your current order has been canceled and may be resumed when you are ready.
et: Tellimuse vormistamine tühistati. Vajadusel saad hiljem jätkata.

en: Customer profile
et: Kliendi profiil

en: Administer customer profile types
et: Kliendiprofiili liikide haldamine

en: Allows users to add customer profile types and configure their fields.
et: Võimaldab kasutajatel lisada kliendi profiili liike ja seadistada nende välju.

en: Customer profile @profile_id
et: Kliendiprofiil @profile_id

en: Customer profiles
et: Kliendiprofiilid

en: Profile types
et: Profiili tüübid

en: Add a customer profile
et: Lisa kliendiprofiil

en: Add a new customer profile.
et: Lisa uus kliendiprofiil.

en: Delete a customer profile
et: Kustuta kliendiprofiili

en: Manage customer profile types for your store.
et: Poe kliendiprofiili liikide haldamine.

en: Customer UI
et: Kliendi kasutajaliides

en: Profile saved.
et: Profiil salvestatud

en: Deleting this profile cannot be undone.
et: Profiili kustutamine on lõplik.

en: Profile owner
et: Profiili omanik

en: Unit price
et: Ühiku hind

en: Order number
et: Tellimuse number

en: The date the order was created.
et: Tellimuse loomise kuupäev.

en: Creator ID
et: Looja ID

en: Order @number
et: Tellimus @number

en: Create an order
et: Lisa tellimus

en: Create a new order.
et: Uue tellimuse koostamine.

en: Order creation help text
et: Tellimuse koostamise abitekst

en: The date the order was last updated.
et: Tellimuse viimase uuendamise kuupäev.

en: Price textfield
et: Hinna tekstiväli

en: Price with currency
et: Hind koos raha sümboliga

en: The title of the product.
et: Toote nimi

en: The date the product was created.
et: Toote loomise kuupäev.

en: The date the product was last updated.
et: Toote viimase uuendamise kuupäev.

en: Product module SKU form element
et: SKU vorm tootemoodulilt

en: Product module title form element
et: Pealkirja vorm tootemoodulilt

en: Product module status form element
et: Oleku vorm tootemoodulilt

en: Full product title
et: Toote täisnimi

en: Administer product types
et: Tooteliikide haldamine

en: Product: @sku
et: Toode: @sku

en: Add a product
et: Lisa toode

en: Add a new product for sale.
et: Lisa müügile uus toode.

en: Manage products types for your store.
et: Halda oma poe toodete liike.

en: Add product type
et: Lisa tooteliik

en: The human-readable name of this product type. It is recommended that this name begin with a capital letter and contain only letters, numbers, and spaces. This name must be unique.
et: Selle tooteliigi inimloetav nimi. See nimi võiks alata suure tähega ning sisaldada ainult tähti, numbreid ja tühikuid. See nimi peab olema unikaalne.

en: Describe this product type. The text will be displayed on the <em>Add new content</em> page.
et: Kirjelda toote liiki. Seda teksti kuvatakse lehel <em>Lisa uus sisu</em>.

en: Save product type
et: Salvesta tootetüüp

en: Save product
et: Salvesta toode

en: Commerce Product
et: Commerce'i toode

en: Product: @label
et: Toode: @label

en: Product reference
et: Toote viide

en: - Use default -
et: - Kasuta vaikimisi -

en: Unknown content type
et: Tundmatu sisutüüp

en: Action set
et: Tegevuste komplekt

en: Administer rule configurations
et: Reeglite haldamine

en: Manage reaction rules and rule components.
et: Reeglipõhiste tegevuste haldamine.

en: React on events and conditionally evaluate actions.
et: Sisuhaldussüsteemi protsessidele reageerimine ja neist sõltuvate tegevuste defineerimine.

en: unlabeled
et: sildistamata

en: After updating an existing comment
et: Pärast olemasoleva kommentaari uuendamist

en: Before saving a comment
et: Enne kommentaari salvestamist

en: saved comment
et: salvestatud kommentaar

en: unchanged comment
et: muutmata kommentaar

en: A comment is viewed
et: Kommentaari vaadatakse

en: Add a variable
et: Lisa muutuja

en: Added variable
et: Lisatud muutuja

en: Before saving content
et: Enne sisu salvestamist

en: System log entry is created
et: Loodi süsteemi logikirje

en: Log entry
et: Logikirje

en: After updating an existing term
et: Pärast olemasoleva termini uuendamist

en: Before saving a taxonomy term
et: Enne taksonoomiatermini salvestamist

en: saved term
et: salvestatud termin

en: deleted term
et: kustutatud termin

en: After saving a new vocabulary
et: Pärast uue sõnastiku salvestamist

en: created vocabulary
et: loodud sõnastik

en: After updating an existing vocabulary
et: Pärast olemasoleva sõnastiku uuendamist

en: updated vocabulary
et: uuendatud sõnastik

en: unchanged vocabulary
et: muutmata sõnastik

en: Before saving a vocabulary
et: Enne sõnastiku salvestamist

en: saved vocabulary
et: salvestatud sõnastik

en: After deleting a vocabulary
et: Pärast sõnastiku kustutamist

en: deleted vocabulary
et: kustutatud sõnastik

en: After saving a new user account
et: Pärast uue kasutajakonto salvestamist

en: After updating an existing user account
et: Pärast olemasoleva kasutajakonto uuendamist

en: Before saving a user account
et: Enne kasutajakonto salvestamist

en: saved user
et: salvestatud kasutaja

en: User account page is viewed
et: Kasutajakonto lehte vaadatakse

en: After a user account has been deleted
et: Pärast kasutajakonto kustutamist

en: Select the %element to add
et: Vali lisatav %element

en: React on event
et: Reageerib sündmusele

en: Add new component
et: Lisa uus komponent

en: Administrative interface for managing rules.
et: Kasutusliides Rules mooduli reeglite haldamiseks.

en: No information
et: Andmed puuduvad

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
et: Vorming: %time. Kuupäevavorming on YYYY-MM-DD ja %timezone on ajavööndi nihe UTC ajast. Tühjaks jätmise korral kasutatakse postitamise aega.

en: Upload an image to go with this article.
et: Laadi üles selle artikliga seotud pilt.

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Posted by !username
et: Lisas !username

en: Dynamic address form
et: Dünaamiline aadressi vorm

en: Display the customer profile.
et: Näita kliendi profiili.

en: @profile: User @user
et: @profile: kasutaja @user

en: Delete this profile
et: Kustuta see profiil

en: Failure
et: Ebaõnnestunud

en: Transaction @transaction_id
et: Tehing @transaction_id

en: Add payment
et: Lisa maksmine

en: Changed date
et: Muutmise kuupäev

en: Order balance
et: Maksta jäänud

en: Currency symbol
et: Valuuta sümbol

en: After saving a new @entity
et: Pärast uue @entity salvestamist

en: created @entity
et: loodud @entity

en: After updating an existing @entity
et: Pärast olemasoleva @entity uuendamist

en: updated @entity
et: uuendatud @entity

en: Before saving a @entity
et: Enne @entity salvestamist

en: saved @entity
et: salvestatud @entity

en: After deleting a @entity
et: Pärast @entity kustutamist

en: deleted @entity
et: kustutatud @entity

en: Administer access rulesets
et: Ligipääsu reeglikomplektide haldus

en: Add, delete and edit custom access rulesets.
et: Kohandatud ligipääsu reeglikomplektide lisamine, muutmine ja kustutamine.

en: Delete this row
et: Kustuta see rida

en: remain here
et: jää siia

en: Go to your account
et: Mine oma kontole

en: your account
et: sinu konto

en: Choose animal
et: Vali loom

en: Configure animal
et: Seadista looma

en: Sheep
et: Lammas

en: Configure sheep
et: Seadista lammast

en: Lizard
et: Sisalik

en: Configure lizard
et: Seadista sisalikku

en: Choose your animal
et: Vali oma loom

en: Name your sheep
et: Anna oma lambale nimi

en: Administer custom content
et: Kohandatud sisu haldus

en: Add, edit and delete CTools custom stored custom content
et: CToolsi salvestatava kohandatud sisu loomine, muutmine ja kustutamine

en: Configure !plugin_title
et: Seadista !plugin_title

en: 404 Page not found
et: 404 Lehte ei leitud

en: 403 Access denied
et: 403 Ligipääs keelatud

en: Redirect destination
et: Ümbersuunamise sihtkoht

en: User signature
et: Kasutaja allkiri

en: The signature of a user.
et: Kasutaja allkiri.

en: Confirmation page
et: Kinnituse lehekülg

en: If enabled this webform will be available as a block.
et: Kui see valik on tehtud, siis on see veebivorm saadaval blokina.

en: Delete and save
et: Kustuta ja salvesta

en: Enable and save
et: Lülita sisse ja salvesta

en: Disable and save
et: Lülita välja ja salvesta

en: Estonian Kroon
et: Eesti kroon

en: The owner of the order.
et: Tellimuse omanik.

en: Update log message
et: Uuenda logiteade

en: The type of the order.
et: Tellimuse liik.

en: Order owner
et: Tellimuse omanik

en: Example payment
et: Maksmise näidis

en: Add @entity_type
et: Lisa @entity_type

en: Hash
et: Räsi

en: Fixed value
et: Fikseeritud väärtus

en: Enables modules to work with any entity type and to provide entities.
et: Võimaldab moodulitel kasutada ja sisaldada laiendatud olemite tüüpe.

en: Before adding a product to the cart
et: Enne toote lisamist ostukorvi

en: Commerce Cart
et: Commerce'i ostukorv

en: After adding a product to the cart
et: Pärast toote lisamist ostukorvi

en: Calculating the sell price of a product
et: Toote müügihinna arvutamine

en: Also includes !additional_dates.
et: Lisaaeg: !additional_dates.

en: Repeats !interval !bymonth !byday !count !until !except. !additional
et: Kordub !interval !bymonth !byday !count !until !except. !additional

en: Administer Module Filter
et: Moodulite filtri haldamine

en: The file.
et: Fail.

en: Asc
et: Kasvav

en: execute
et: käivita

en: Custom blocks
et: Kohandatud plokid

en: Access the views administration pages.
et: Ligipääs vaadete administreerimise lehtedele

en: Bypass access control when accessing views.
et: Vaadete kuvamisel möödahiilimine ligipääsusätetest.

en: Add new view
et: Lisa uus vaade

en: Label HTML element
et: Märgendi HTML element

en: Place a colon after the label
et: Paiguta koolon märgendi järele

en: Wrapper HTML element
et: Ümbritsev HTML element

en: Wrapper class
et: Ümbritsev klass

en: Add default classes
et: Lisa vaikimisi klassid

en: Use default Views classes to identify the field, field label and field content.
et: Kasuta välja, tema sildi ja sisu tähistamiseks vaikimisi klasse.

en: Use absolute path
et: Kasuta absoluutset teekonda

en: Rel Text
et: Rel atribuudi tekst

en: Preserve certain tags
et: Säilita teatud tagid

en: Format plural
et: Mitmuse formaat

en: If checked, special handling will be used for plurality.
et: Märgistatuna  käsitletakse mitmusvormi eraldi.

en: Singular form
et: Ainsusevorm

en: Plural form
et: Mitmuse vorm

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
et: Mitmuse puhul kasutatav tekst, mis asendab @count puhul väärtuse.

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
et: selle vaate unikaalne masinloetav nimi. See tohib sisaldada ainult väiketähti, numbreid ja allkriipsu.

en: Weight for @display
et: @display kaal

en: Translation method
et: Tõlkemeetod

en: The unique ID of the aggregator item.
et: Agregaatori elemendi unikaalne ID.

en: The guid of the original imported item.
et: Originaalse imporditud elemendi guid.

en: Date and time of when the comment was created.
et: Kommentaari loomise kuupäev

en: Date and time of when the comment was last updated.
et: Kommentaari uuendamise kuupäev.

en: Whether the comment is approved (or still in the moderation queue).
et: Kas kommentaar on kinnitatud (või ootab endiselt modereerimist)

en: Approved comment
et: Lubatud kommentaar

en: Last comment CID
et: Viimase kommentaari CID

en: Last Comment
et: Viimane kommentaar

en: The extension of the file.
et: Faililaiend.

en: File Usage
et: Failikasutus

en: The module managing this file relationship.
et: Faili seost haldav moodul.

en: The type of entity that is related to the file.
et: Failiga seotud olemi tüüp.

en: The number of times the file is used by this entity.
et: Faili kasutuskordade hulk antud olemi poolt.

en: Group column
et: Grupeerimisväli

en: Group columns (additional)
et: Grupeeri väljasid (täiendav)

en: Display error message
et: Kuva veateadet

en: No comment
et: Kommentaare pole

en: Comment or document this display.
et: Kommenteeri või dokumenteeri seda kuva.

en: Query settings
et: Päringu sätted

en: The name and the description of this display
et: Selle kuva nimi ja kirjeldus

en: This name will appear only in the administrative interface for the View.
et: See nimi ilmub ainult haldusliideses selle vaate juures.

en: This description will appear only in the administrative interface for the View.
et: See kirjeldus on näha ainult haldusliideses selle vaate juures.

en: This display's comments
et: Selle kuva kommentaar

en: This value will be seen and used only within the Views UI and can be used to document this display. You can use this to provide notes for other or future maintainers of your site about how or why this display is configured.
et: Seda väärtust näeb ainult Views UI kasutajaliideses, seda võib kasutada selle kuva dokumenteerimiseks. Siia võid jätta märkmeid teistele praegustele või tulevastele halduritele selle kuva seadistamise põhjuste ja viisi kohta.

en: Query options
et: Päringu valikud

en: Display name must be letters, numbers, or underscores only.
et: Kuva nimed võivad kasutada tähti, numbreid ja alakriipse.

en: Text to display instead of results until the user selects and applies an exposed filter.
et: Tekst, mida näidata tulemuste asemel seni kuni kasutaja valib ja rakendab mõnda nähtavaks muudetud filtrit.

en: Include all items option
et: Kõigi kirjete vaatamise võimalus

en: If checked, an extra item will be included to items per page to display all items
et: Kui valitud, kuvatakse lisanupp kõigi kirjete kaasamiseks vaatesse.

en: Disable SQL rewriting
et: Keela SQL-i ümberkirjutamine

en: Field Language
et: Välja keel

en: The class to provide on each row.
et: Klass, mis määratakse igale reale.

en: Table summary
et: Tabeli kokkuvõte

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
et: Klass ümbritseva elemendi jaoks, nimekirjast väljaspool.

en: List class
et: Nimekirja klass

en: The class to provide on the list element itself.
et: Klass nimekirja elemendi enda jaoks.

en: Flush caches
et: Tühjenda puhvrid

en: Display Drupal links
et: Kuva Drupali linke

en: Administration tools.
et: Administreerimistööriistad.

en: The name of the content type.
et: Sisutüübi nimi.

en: The picture of the user.
et: Kasutaja pilt.

en: Absolute URL
et: Absoluutne URL

en: Tokens related to menus.
et: Menüüdega seotud märgised.

en: The menu of the menu link.
et: Menüülingi menüü.

en: Content access
et: Juurdepääs sisule

[ctx: datetime]
en: Year
et: Aasta

[ctx: datetime]
en: Month
et: Kuu

[ctx: datetime]
en: Week
et: Nädal

[ctx: datetime]
en: Day
et: Päev

en: View Repeating Dates
et: Korduvate kuupäevade kuvamine

en: Allow user to see a tab with all the times this date repeats.
et: Võimaldab kasutajal näha sakki kõigi kuupäevakordustega.

[ctx: datetime]
en: Hour
et: Tund

[ctx: datetime]
en: Minute
et: Minut

[ctx: datetime]
en: Second
et: Sekund

[ctx: date_order]
en: First
et: Esimene

[ctx: date_order]
en: Second
et: Teine

[ctx: date_order]
en: Third
et: Kolmas

[ctx: date_order]
en: Fourth
et: Neljas

[ctx: date_order]
en: Fifth
et: Viies

[ctx: date_nav]
en: Prev
et: Eelmine

[ctx: date_nav]
en: Next
et: Järgmine

en: Configure the Date Popup settings.
et: Kuupäeva hüpikakna seadistused.

[ctx: date_order]
en: Every
et: Iga

[ctx: day_name]
en: Sunday
et: Pühapäev

[ctx: day_name]
en: Monday
et: Esmaspäev

[ctx: day_name]
en: Tuesday
et: Teisipäev

[ctx: day_name]
en: Wednesday
et: Kolmapäev

[ctx: day_name]
en: Thursday
et: Neljapäev

[ctx: day_name]
en: Friday
et: Reede

[ctx: day_name]
en: Saturday
et: Laupäev

en: Administer date tools
et: Kuupäevatööriistade haldamine

en: User role names
et: Kasutajarollide nimed

en: Administer Google Analytics
et: Google statistika haldamine

en: Allows your site to be tracked by Google Analytics by adding a Javascript tracking code to every page.
et: Seadistab saidi Google Analytics'i statistikarakenduse jaoks, lisades JS jälgimiskoodi igale lehele.

en: After removing a product from the cart
et: Pärast toote eemaldamist ostukorvist

en: Cart summary
et: Ostukorvi kokkuvõte

en: Completing the checkout process
et: Tellimisprotsessi lõpetamine

en: Commerce Checkout
et: Commerce'i tellimine

[ctx: a drupal commerce order]
en: Completed order
et: Lõppetatud tellimus

en: Checkout rules
et: Tellimise reeglid

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order ID
et: Tellimuse ID

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order
et: Tellimus

en: Delete button
et: Kustutamise nupp

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order number
et: Tellimuse number

en: Order e-mail
et: Tellimuse e-kiri

[ctx: a drupal commerce order]
en: Orders
et: Tellimused

en: Order type name
et: Tellimuse tüübi nimi

en: The e-mail address associated with the order.
et: Tellimusele lisatud e-posti aadress.

en: Order status title
et: Tellimuse oleku pealkiri

en: Order state title
et: Tellimuse oleku pealkiri

[ctx: a drupal commerce order]
en: Save order
et: Salvesta tellimus

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order history
et: Tellimuste ajalugu

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order type
et: Tellimuse liik

en: No orders have been created yet.
et: Ühtegi tellimust pole veel loodud.

en: User Orders
et: Kasutaja tellimused

[ctx: a drupal commerce payment transaction]
en: Payment transactions
et: Maksetehingud

en: 5 minute
et: 5 minutit

en: 15 minute
et: 15 minutit

en: Domain: @domain
et: Domeen: @domain

en: Content revisions
et: Sisu redaktsioonid

en: %time hence
et: %time alates

en: There are no active rules. <a href="!url">Add new rule</a>.
et: Aktiivseid reegleid pole.<a href="!url">Lisa uus reegel</a>.

en: There are no inactive rules.
et: Mitteaktiivseid reegleid pole.

en: Import rule
et: Impordi reegel

en: Import component
et: Impordi komponent

en: Current user or role
et: Praegune kasutaja või roll

en: You have not placed any orders with us yet.
et: Sa pole meilt veel midagi tellinud.

en: Product pricing rules
et: Toote hinna reeglid

en: Administer taxes
et: Maksumäärade haldamine

en: Define a tax rate for each tax you must collect from your customers. Tax rates are defined in decimal format and may be applied to line item via Rules. Default Rules components are defined for any tax rate specifying it and can be accessed using the appropriate operations link below.
et: Määra igale maksule määr, mida pead oma klientidelt koguma. Maksumäärad kirjutatakse kümnendsüsteemis ning neid võib rakendada Rules mooduli abil arve ridadele. Vaikimisi Rules reeglid on määratud kõigile maksumääradele ning neid saab muuta all asuva muutmise lingi kaudu.

en: Tax types categorize tax rates and specify whether or not the calculated tax should be included in product prices on display. Default rules are defined for each tax type for applying its tax rates to line items. These can be accessed using the appropriate operations link below.
et: Maksu liigid jaotavad maksumäärad selle järgi, kas neid lisatakse tootehinnale. Vaikimisi reegli kohaselt rakenduvad kõik maksumäärad igale arve reale. Seda saab muuta alt vastavalt lingilt.

en: Manage tax rates and types.
et: Maksude liikide ja määrade haldamine.

en: Tax rates
et: Maksumäärad

en: Tax types
et: Maksu liigid

en: Add a tax type
et: Lisa maksu liik

en: Configure rule
et: Seadista reeglit

en: There are no tax rates yet. <a href="@link">Add a tax rate</a>.
et: Ühtegi maksumäära veel pole. <a href="@link">Lisa maksumäär</a>.

en: Show "Save draft" button
et: Näita "Salvesta mustand" nuppu.

en: !enabled of !total
et: !enabled / !total

en: All Day
et: Terve päev

en: Site Information
et: Saidi informatsioon

en: Bypass views access control
et: Viewsi ligipääsureeglitest möödahiilimine

en: No results behavior
et: Käitumine, kui tulemusi pole

en: Edit @section
et: Toimeta @section

en: Add view from template
et: Lisa vaade mallist

en: When the filter value is <em>NOT</em> in the URL
et: Kui filtri väärtus <em>EI SISALDU</em>URL-is

en: Exception value
et: Erindi väärtus

en: When the filter value <em>IS</em> in the URL or a default is provided
et: Kui filtri väärtus <em>SISALDUB</em> URL-is või on rakendatud vaikeväärtust

en: Provide title
et: Kasuta pealkirja

en: Specify validation criteria
et: Määra valideerimistingimused

en: Action to take if filter value does not validate
et: Tegevus, kui filtri väärtus ei valideeru

en: Display all results for the specified field
et: Näita kõiki vastava välja tulemusi

en: Provide default value
et: Kasuta vaikeväätust

en: Show "Page not found"
et: Näita "Lehte ei leitud"

en: Display a summary
et: Kuva kokkuvõtet

en: Number of records
et: Kirjete arv

[ctx: Sort order]
en: Default sort
et: Vaikimisi sortimine

[ctx: Sort order]
en: Date
et: Kuupäeva järgi sortimine

[ctx: Sort order]
en: Numerical
et: Numbrite järgi sortimine

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
et: Kui valitud, siis kasutajad võivad sisestada mitu väärtust formaadis 1+2+3 (VÕI jaoks) või 1,2,3 (JA jaoks).

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
et: Tähestikuline sortimine

en: Create a label
et: Loo märgend

en: Enable to load this field as hidden. Often used to group fields, or to use as token in another field.
et: Võimalda see väli laadida peidetuna. Seda võimalust kasutatakse tihti väljade grupeerimiseks või selle välja väärtuse kasutamiseks tekstiasendajana mingis teises väljas.

en: Choose the HTML element to wrap around this field, e.g. H1, H2, etc.
et: Vali HTML element millega see väli ümbritseda. Näiteks H1, H2, jne.

en: Create a CSS class
et: Loo CSS klass

en: Choose the HTML element to wrap around this label, e.g. H1, H2, etc.
et: Vali HTML element millega see silt ümbritseda. Näiteks H1, H2, jne.

en: Rewrite results
et: Kirjuta tulemused ümber

en: Replace spaces with dashes
et: Asenda tühikud sidekriipsudega

en: External server URL
et: Välise serveri URL

en: Links to an external server using a full URL: e.g. 'http://www.example.com' or 'www.example.com'.
et: Lingib välisele serverile kasutades absoluutset URL-i: näiteks 'http://www.example.com' või 'www.example.com'.

en: Convert newlines to HTML &lt;br&gt; tags
et: Teisenda reavahetused HTML &lt;br&gt; tagideks

en: No results text
et: Tekst, mida näidatakse tulemuste puudumise korral

en: Enable to display the "no results text" if the field contains the number 0.
et: Võimalda kuvada "tulemusi ei leitud" teksti, kui väli sisaldab numbrit 0.

en: Time hence
et: Aeg alates

en: Time hence (with "hence" appended)
et: Aeg alates (koos sõnaga "alates")

en: Time span (future dates have "-" prepended)
et: Ajaperiood (tuleviku kuupäevadele lisatakse ette "-")

en: Time span (past dates have "-" prepended)
et: Ajaperiood (mineviku kuupäevadele lisatakse ette "-")

en: Full data (unserialized)
et: Täielikud andmed (serialiseerimata)

en: Full data (serialized)
et: Täielikud andmed (serialiseeritud)

en: A certain key
et: Teatud võti

en: Which key should be displayed
et: Milline võti peaks olema nähtav

en: How many different units to display in the string.
et: Kui palju erinevaid ühikuid stringis kuvada.

en: This filter is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
et: See filter ei ole nähtavaks muudetud. Selleks, et kasutajatel oleks võimalus seda muuta, muuda filter nähtavaks.

en: Expose filter
et: Muuda filter nähtavaks

en: This filter is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
et: See filter on nähtavaks muudetud. Kui sa selle peidad, siis ei ole kasutajatel võimalik seda muuta.

en: Hide filter
et: Peida filter

en: Expose operator
et: Muuda operaator nähtavaks

en: Allow the user to choose the operator.
et: Luba kasutajal valida operaatorit.

en: Allow multiple selections
et: Luba mitu valikut

en: Enable to allow users to select multiple items.
et: Luba kasutajatel mitme välja valimine

en: Remember the last selection
et: Jäta viimati tehtud valik meelde

en: Enable to remember the last selection made by the user.
et: Lülita sisse kasutaja viimase valiku meelde jätmiseks.

en: This sort is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
et: Sorteering ei ole nähtavaks muudetud. Muuda see nähtavaks, et kasutajatel oleks võimalik seda muuta.

en: Expose sort
et: Muuda sorteering nähtavaks

en: This sort is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
et: See sorteering on nähtav. Seda peites ei saa kasutajad seda enam muuta.

en: Hide sort
et: Peida sorteering

en: Provide description
et: Lisa kirjeldus

en: Save & exit
et: Salvesta ja välju

en: Continue & edit
et: Jätka ja muuda

en: Update "@title" choice
et: Uuenda valikut "@title"

en: Update "@title" choice (@number)
et: Uuenda valikut "@title" (@number)

en: Modify the display(s) of your view below or add new displays.
et: Muuda oma vaate kuvasid või lisa uusi kuvasid.

en: edit view name/description
et: muuda vaate nime/kirjeldust

en: analyze view
et: analüüsi vaadet

en: clone view
et: klooni vaade

en: export view
et: ekspordi vaade

en: delete view
et: kustuta vaade

en: Add !display
et: Lisa !display

en: Auto preview
et: Automaatne eelvaade

en: Preview with contextual filters:
et: Kontekstifiltrite eelvaade:

en: Separate contextual filter values with a "/". For example, %example.
et: Eralda kontekstifiltri väärtused "/" märgiga, näiteks 40/12/10.

en: And/Or
et: ja/või

en: Apply and continue
et: Rakenda ja jätka

en: @current of @total
et: @current / @total

en: All displays (except overridden)
et: Kõik kuvad (välja arvatud üle kirjutatud kuvad)

en: All displays
et: Kõik kuvad

en: This @display_type (override)
et: See @display_type (kirjuta üle)

en: Create new filter group
et: Lisa filtrigrupp

en: No filters have been added.
et: Filtreid ei ole lisatud.

en: Drag to add filters.
et: Lohista filtrite lisamiseks.

en: Add and configure @types
et: Lisa ja seadista valitud @types

en: Configure @type: @item
et: Konfigureeri @type: @item

en: Show filters on the list of views
et: Näita filtreid Vaadete loetelus

en: Show advanced help warning
et: Näita teadet "Täiendatud abi" kohta

en: Live preview settings
et: Live eelvaate seaded

en: Automatically update preview on changes
et: Muudatusi tehes uuenda eelvaadet automaatselt

en: Show information and statistics about the view during live preview
et: Kuva live eelvaates vaate kohta käivat infot ja statistikat

en: Above the preview
et: Eelvaate kohal

en: Below the preview
et: Eelvaate all

en: Show the SQL query
et: Näita seda SQL päringut

en: Show performance statistics
et: Näita soorituse statistikat

en: Master
et: Peamine

en: Display | Displays
et[0]: Kuva
et[1]: Kuvad

en: Unformatted list
et: Vormindamata nimekiri

en: HTML list
et: HTML nimekiri

en: Contextual filters
et: Kontekstifiltrid

en: contextual filters
et: kontekstipõhised filtrid

en: Contextual filter
et: Kontekstifilter

en: contextual filter
et: kontekstipõhine filter

en: filter criteria
et: filtri kriteerium

en: Filter criterion
et: Filtri kriteeriumid

en: filter criterion
et: filtri tingimus

en: no results behavior
et: käitumine, kui tulemusi pole

en: The node ID.
et: Sisuelemendi ID.

en: The content title.
et: Sisu pealkiri.

en: The date the content was posted.
et: Sisu postitamise kuupäev.

en: Whether or not the content is sticky.
et: Kas sisu on esiletõstetud või mitte.

en: Whether or not the content is sticky. To list sticky content first, set this to descending.
et: Kas sisu on esiletõstetud. Esiletõstetud sisu eespool kuvamiseks sea see kahanevaks.

en: The aliased path to this content.
et: Selle sisu teekonna alias.

en: User has a revision
et: Kasutajal on versioon

en: All nodes where a certain user has a revision
et: Kõik sisuelemendid, millel on kindla kasutaja redaktsioon

en: Content revision is a history of changes to content.
et: Sisu redaktsioon on sisumuudatuste ajalugu.

en: Relate a content revision to the user who created the revision.
et: Seosta sisu redaktsioon kasutajaga, kes selle lõi.

en: Get the actual content from a content revision.
et: Hangi tegelik sisu redaktsioonist.

en: Provide a simple link to delete the content revision.
et: Pakub lihtsat linki sisu redaktsiooni kustutamiseks.

en: Show a marker if the content is new or updated.
et: Kuvatakse markerit, kui sisu on uus või uuendatud.

en: Show only content that is new or updated.
et: Näidatakse ainult uut või uuendatud sisu.

en: Content ID from URL
et: Sisu ID URL-ist

en: Content authored
et: Sisu on loodud

en: View area
et: Vaate ala

en: Insert a view inside an area.
et: Sisesta vaade alasse.

en: Enable to override this field's links.
et: Võimalda selle välja linke üle kirjutada.

en: Use field template
et: Kasuta välja templiiti

en: Multiple field settings
et: Mitmikvälja seaded

en: Display all values in the same row
et: Näita kõiki väärtusi samal real

en: Display @count value(s)
et: Kuva @count väärtus(t)

en: Raw @column
et: Puhas @column

en: Load default filter from term page
et: Lae vaikimisi filter termi lehelt

en: Change the way content is formatted.
et: Muuda sisu vormindust.

en: Change settings for this format
et: Muuda selle formaadi seadeid

en: Change the way each row in the view is styled.
et: Muuda viisi, kuidas vaate read on kujundatud.

en: Hide attachments in summary
et: Manused varjatakse kokkuvõttes

en: Change whether or not to display attachments when displaying a contextual filter summary.
et: Vali, kas näidata manuseid kontekstipõhise filtri lühikirjelduses.

en: Attachment position
et: Manuste asetus

en: Block caching
et: Ploki puhverdamine

en: @count item, skip @skip | Paged, @count items, skip @skip
et[0]: @count element, jäta vahele @skip
et[1]: Pageriga, @count elementi, jäta vahele @skip

en: @count item | Paged, @count items
et[0]: @count element
et[1]: Pageriga, @count elementi

en: This action will permanently remove any customizations made to this view.
et: See tegevus eemaldab jäädavalt kõik sellele vaatele tehtud kohandused.

en: The view has been reverted.
et: See vaade on taastatud.

en: This action will permanently remove the view from your database.
et: See tegevus eemaldab jäädavalt selle vaate andmebaasist.

en: Create a page
et: Loo sisuleht

en: Create a menu link
et: Loo menüülink

en: Include an RSS feed
et: Koos RSS vooga

en: Feed path
et: Voo asukoht

en: Feed row style
et: Voo rea stiil

en: Create a block
et: Loo plokk

en: of fields
et: väljadest

en: of type
et: tüüpi

en: tagged with
et: siltidega

en: full posts
et: täielikud sissekanded

en: titles
et: pealkirjad

en: titles (linked)
et: pealkirjad (lingitud)

en: Number of hits
et: Pöördumiste arv

en: Hide view
et: Peida vaade

en: @group (historical data)
et: @group (ajaloolised andmed)

en: Result message
et: Tulemuse sõnum

en: No products have been created yet.
et: Ühtegi toodet ei ole veel loodud.

en: Date field values
et: Kuupäeva välja väärtused

en: Relative default value
et: Suhteline vaikeväärtus

en: References list
et: Viidete nimekiri

en: The last element of the array.
et: Massiivi viimane element.

en: Unsorted
et: Segamini

en: There are no @titles to display.
et: Pole ühtegi @titles, mida kuvada.

en: View: @view
et: Vaade: @view

en: View: @view: @display
et: Vaade: @view: @display

en: Aggregation type
et: Agregeerimise tüüp

[ctx: a drupal commerce order]
en: Commerce Order
et: Commerce'i tellimus

en: Last completed transaction
et: Viimane lõpetatud ülekanne

en: Double quotation marks
et: Jutumärgid

en: Hyphen
et: Sidekriips

en: Equal sign
et: Võrdusmärk

en: Dollar sign
et: Dollari märk

en: Question mark
et: Küsimärk

en: Backslash
et: Längkriips

en: Allow multiple filter values to work together
et: Luba mitmel filtri väärtusel koos toimida

en: Customize field HTML
et: Kohanda välja HTML-i

en: Customize label HTML
et: Kohanda sildi HTML

en: Customize field and label wrapper HTML
et: Muuda välja ja silti ümbritseva elemendi HTML koodi

en: Remove whitespace
et: Eemalda tühemik

en: Hide rewriting if empty
et: Peida ümberkirjutus kui tühi

en: Thousands marker
et: Tuhandete märgis

en: Expose this filter to visitors, to allow them to change it
et: Luba külastajatel seda filtrit muuta

en: Subquery namespace
et: Alampäringu nimeruum

en: Expose this sort to visitors, to allow them to change it
et: Näita seda sorteerijat külastajale, lubades neil seda muuta.

en: This display is disabled.
et: Kuva on välja lülitatud.

en: reorder displays
et: muuda kuvade järjekorda

en: Error: Display @display refers to a plugin named '@plugin', but that plugin is not available.
et: Viga: Kuva @display viitab pluginale '@plugin' aga see plugin hetkel ei ole saadaval.

en: view @display
et: vaata @display

en: clone @display_title
et: klooni @display_title

en: delete @display_title
et: kustuta @display_title

en: disable @display_title
et: keela @display_title

en: Aggregation settings
et: Agregeerimise seaded

en: Display extenders
et: Kuva laiendajad

en: Select extensions of the views interface.
et: Vali vaate liidese laiendused.

en: Configure aggregation settings for @type %item
et: Konfigureeri @type %item agregeerimisseadeid

en: Select the aggregation function to use on this field.
et: Vali selle välja puhul kasutatav agregeerimisfunktsioon.

en: Empty display extender
et: Tühja kuva laiendaja

en: Raw value from URL
et: Puhas väärtus URL-ist

en: Apply (all displays)
et: Lisa (kõikides kuvades)

en: Apply (this display)
et: Rakenda (see kuva)

en: The date of the most recent new content on the feed.
et: Kõige uuema olemi elemendi lisamise kuupäev.

en:  new
et:  uus

en: Appears in: @bundles.
et: Kasutusel: @bundles.

en: This is an alias of @group: @field.
et: See on @group: @field alias.

en: @group (historical data): @field
et: @group (ajaloolised andmed): @field

en: Also known as: !also.
et: Tuntud ka kui: !also.

en: Delta - Appears in: @bundles.
et: Delta - Kuvatakse kogumi(te)s: @bundles.

en: Today (page)
et: Täna (leht)

en: Today (block)
et: Täna (plokk)

en: Today's popular content
et: Tänane populaarne sisu

en: User who uploaded
et: Kasutaja, kes laadis üles

en: Taxonomy term chosen from autocomplete or select widget.
et: Automaatjätkamise või valiku vidinast valitud taksonoomiaterm.

en: Content with term
et: Sisu koos terminiga

en: Has taxonomy term ID
et: Omab taksonoomia termini ID-d

en: Display content if it has the selected taxonomy terms.
et: Kuva sisu, kui sellel on valitud klassifikatsiooni terminid.

en: Has taxonomy term
et: Omab taksonoomia terminit

en: Taxonomy terms on node
et: Taksonoomia terminid sisuelemendil

en: All taxonomy terms
et: Kõik klassifikatsioonitermid

en: Has taxonomy term ID (with depth)
et: Omab taksonoomia termini ID-d (koos sügavusega)

en: Has taxonomy terms (with depth)
et: Omab taksonoomia termineid (koos sügavusega)

en: @entity using @field
et: @entity kasutab @field

en: Taxonomy term ID from URL
et: Taksonoomia termini ID URL-ist

en: Path component
et: Teekonna komponent

en: Use aggregation
et: Lubada väljade koondamine

en: Display title may not be empty.
et: Kuva pealkiri ei tohi olla tühi.

en: When the filter value is <em>NOT</em> available
et: Kui filtri väärtus <em>EI OLE</em> saadaval

en: When the filter value <em>IS</em> available or a default is provided
et: Kui filtri väärtus <em>ON</em> saadaval, muidu vaikeväärtus

en: Query Comment
et: Päringu kommentaar

en: Count DISTINCT
et: DISTINCT hulk

en: Show the empty text in the table
et: Kuva tabelis tühja teksti

en: Wysiwyg profile
et: Wysiwyg profiil

en: Allows to edit content with client-side editors.
et: Võimaldab sisu muutmise kasutajapoolse redaktori abil.

en: Address form (country-specific)
et: Aadressi vorm (riigipõhine)

en: Name (First name, Last name)
et: Nimi (eesnimi perekonnanimi)

en: Name (single line)
et: Nimi (ühel real)

en: Organisation (single line)
et: Organisatsioon (ühel real)

en: Administer @entity_type
et: Olemi @entity_type haldamine

en: Create @entity_type of any type
et: Suvalist liiki @entity_type loomine

en: Create %bundle @entity_type
et: Loo %bundle @entity_type

en: customer profile
et: kliendi profiil

en: customer profiles
et: kliendiprofiilid

en: orders
et: arved

en: Do not show a widget
et: Vidinat ei näidata

en: A date in '@type' format. (%date)
et: Kuupäev '@type' vormingus. (%date)

en: The size of the file, in bytes.
et: Faili suurus baitides.

en: A random number from 0 to @max.
et: Juhuslik number: 0 - @max.

en: Bypass Rules access control
et: Rulesi ligipääsuõiguste eiramine

en: Access the Rules debug log
et: Ligipääs Rulesi silumislogile

en: Text comparison
et: Teksti võrdlus

en: regular expression
et: regulaaravaldis

en: Filter by tag
et: Filtreeri sildi järgi

en: Default theme region
et: Vaiketeema regioon

en: The region, where the debug log should be displayed on the default theme %theme. For other themes, Rules will try to display the log on the same region, or hide it in case it doesn't exist.
et: Regioon, milles silumislogi kuvatakse vaikimisi teemas %theme. Teiste teemade puhul püüab Rules kuvada logi samas regioonis, selle puudumisel logi peidetakse.

en: Admin theme region
et: Haldusteema regioon

en: The region, where the debug log should be displayed on the admin theme %theme.
et: Regioon, milles silumislogi kuvatakse haldusteemas %theme.

en: Administer rule configurations including events, conditions and actions for which the user has sufficient access permissions.
et: Reeglite, sealhulgas sündmuste, tingimuste ja tegevuste haldamine, millele kasutajal on piisavad ligipääsuõigused.

en: Logging of Rules evaluation errors
et: Reeglite käivitamise vigade logimine

en: Log all warnings and errors
et: Logitakse kõik hoiatused ja vead

en: Log errors only
et: Logitakse ainult vead

en: Evaluations errors are logged to the system log.
et: Käivitusvead logitakse süsteemilogisse.

en: Log debug information to the system log
et: Silumisandmed pannakse kirja süsteemilogisse

en: Show debug information
et: Silumisandmete kuvamine

en: In case of errors
et: Vigade korral

en: Debug information is only shown when rules are evaluated and is visible for users having the permission <a href="!url">%link</a>.
et: Silumisandmeid kuvatakse ainult siis, kui reegleid käivitatakse ning neid näevad kasutajad, kellel on õigus <a href="!url">%link</a>.

en: @type field.
et: @type väli.

en: Also known as %labels.
et: Tuntud ka kui %labels.

en: Default date
et: Vaikimisi kuupäev

en: Default end date
et: Vaikimisi lõppkuupäev

en: Time increments
et: Aja juurdekasvu suurus

en: 10 minute
et: 10 minutit

en: 30 minute
et: 30 minutit

en: !start-date to !end-date
et: !start-date kuni !end-date

en: Makes date/time fields available.
et: Võimaldab kuupäeva/kellaaja väljad.

en: The value input for field %field is invalid:
et: Välja %field väärtus on väär:

en: The value @date does not match the expected format.
et: Väärtus @date ei ole korrektses formaadis.

en: System date settings
et: Süsteemi kuupäeva seadistus

[ctx: datetime]
en: Date
et: Kuupäev

[ctx: datetime]
en: Time
et: Kellaaeg

en: E.g., @date
et: Nt. @date

en: Date value
et: Kuupäeva väärtus

en: Continue to next step
et: Jätka

en: All submissions
et: Kõik vastused

en: Components are stand-alone sets of Rules configuration that can be used by Rules and other modules on your site. Components are for example useful if you want to use the same conditions, actions or rules in multiple places, or call them from your custom module. You may also export each component separately. See <a href="@url2">the online documentation</a> for more information about how to use components.
et: Komponendid on eraldiseisvad reeglite seadistuse kogud, mida võib kasutada Rules või teised moodulid sinu saidil. Komponendid on kasulikud näiteks siis, kui tahad kasutada samu tingimusi, tegevusi või reegleid mitmes kohas, või kutsuda neid välja kohandatud moodulist. Sa võid iga komponendi eksportida eraldi. Vaata <a href="@url2">veebidokumentatsioonist</a> lähemalt komponentide kasutamise kohta.

en: Unknown event "!event_name"
et: Tundmatu sündmus "!event_name"

en: @entity is viewed
et: @entity vaadatakse

en: viewed @entity
et: vaadati @entity

en: Uploaded file.
et: Üleslaaditud fail.

en: Whether the user is active or blocked.
et: Kas kasutaja on aktiveeritud või blokeeritud.

en: You save
et: Allahindlus

en: Generate automatic URL alias
et: Loo automaatne URL alias

en: Uncheck this to create a custom alias below.
et: Võta see linnuke ära, kui soovid aliase käsitsi sisestada.

en: Configure URL alias patterns.
et: Seadista URL aliase muster.
