Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (291 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Next
mn: Дараах

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Reset to defaults
mn: Анхны утганд буцаах

en: enable
mn: идэвхижүүлэх

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Prefix
mn: Угтвар

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Totals
mn: Нийт

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Private
mn: Хувийн

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Replies
mn: Хариултууд

en: Last Post
mn: Сүүлийн бичлэг

en: Closed
mn: Хаалттай

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Access control
mn: Хандах удирдлага

en: Explanation or submission guidelines
mn: Тайлбар эсвэл шилжүүлэх заавар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Administration
mn: Удирдлага

en: footer
mn: хөл хэсэг

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Quantity
mn: Тоон

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: Tags
mn: Тагууд

en: Block title
mn: Хавтангийн гарчиг

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Download
mn: Татах

en: view
mn: харах

en: File
mn: Файл

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Number
mn: Дугаар

en: Message
mn: Зурвас

en: Block settings
mn: Блок тохиргоонууд

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Country
mn: Улс

en: Weight
mn: Жин

en: Variable
mn: Хувьсагч

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Types
mn: Төрлүүд

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Parent
mn: Эх

en: none
mn: хоосон

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Book
mn: Ном

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Field
mn: Талбар

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: False
mn: Худал

en: Font
mn: Фонт

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Top
mn: Дээд

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: Time
mn: Цаг

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Access
mn: Хандалт

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Format
mn: Бүтэц

en: Path
mn: Зам

en: Vocabularies
mn: Үгсийн сангууд

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Display
mn: Харуулах

en: Menu
mn: Цэс

en: results
mn: үр дүн

en: search
mn: хайх

en: The username %name does not exist.
mn: %name гэдэг хэрэглэгчийн нэр байдаггүй.

en: Text
mn: Текст

en: Theme
mn: Загвар

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Statistics
mn: Статистик

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Picture
mn: Зураг

en: Paths
mn: Замууд

en: type
mn: төрөл

en: Mail
mn: Шуудан

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа

en: Find content
mn: Агууламж олох

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Email
mn: Имэйл

en: Files
mn: Файлууд

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Error
mn: Алдаа

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Created
mn: Үүссэн

en: Node
mn: Зангилаа

en: Are you sure you want to delete %title?
mn: Энэ %title-г устгахдаа итгэлтэй байна уу

en: Expanded
mn: Дэлгэгдсэн

en: Update options
mn: Шинэчлэх сонголтууд

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Year
mn: Жил

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Block
mn: Хавтан

en: Display links
mn: Холбоосуудыг харуул

en: Page
mn: Хуудас

en: View arguments
mn: Аргументуудыг харах

en: Bottom
mn: Доод

en: User picture
mn: Хэрэглэгчийн зураг

en: Site name
mn: Сайтын нэр

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Selected
mn: Сонгогдсон

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Comment ID
mn: Сэтгэгдэлийн дугаар

en: Hostname
mn: Хостийн нэр

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Location
mn: Байрлал

en: Log message
mn: Журналын зурвас

en: Poll duration
mn: Санал асуулгын үргэлжлэх хугацаа

en: File ID
mn: Файл ID

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Vocabulary ID
mn: Үгсийн сангийн ID

en: Term ID
mn: Нэр томъёоны ID

en: E-mail address
mn: Цахим шуудангийн хаяг

en: Mode
mn: Горим

en: configure
mn: тохируулах

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: This field is required.
mn: Энэ талбар шаардлагатай.

en: Medium
mn: Дундаж

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Month
mn: Сар

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: System
mn: Систем

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Code
mn: Код

en: node
mn: зангилаа

en: Day
mn: Өдөр

en: Table
mn: Хүснэгт

en: May
mn: 5-р сар

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: !time ago
mn: !time өмнө

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Basic
mn: Үндсэн

en: Select all
mn: Бүгдийг сонгох

en: String
mn: Тэмдэгт

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Referrer
mn: Хандагч

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор

en: Order
mn: Дараалал

en: Recent comments
mn: Сүүлийн үеийн сэтгэгдэлүүд

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг

en: Editor appearance
mn: Боловсрлуулагчийн харагдац

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах

en: reply
mn: хариулах

en: You have to specify a valid date.
mn: Хүчин төгөлдөр цаг оруулах хэрэгтэй.

en: Authoring information
mn: Зохиогчийн мэдээлэл

en: English
mn: Англи

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Undo
mn: Үйлдэл буцах

en: Your search yielded no results
mn: Таны хайлт үр дүнгүй гарлаа

en: Deleted
mn: Устгагдсан

en: Text field
mn: Текст талбар

en: Short
mn: Богино

en: None.
mn: Байхгүй.

en: Revert
mn: Буцаах

en: Empty
mn: Хоосон

en: Log out
mn: Хэсгээсээ гарах

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Site information
mn: Сайтын мэдээлэл

en: Visitor
mn: Зочин

en: Parent term
mn: Эх нэр томъёо

en: Forums
mn: Хэлэлцүүлгүүд

en: revert
mn: буцаах

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо

en: Not published
mn: Хэвлэгдээгүй

en: New comments
mn: Шинэ сэтгэгдэлүүд

en: Themes
mn: Сайтын дизайнууд

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...

en: !name field is required.
mn: !name талбар шаардлагатай.

en: Processing
mn: Боловсруулж байна

en: date
mn: огноо

en: Go to page @number
mn: @number хуудас руу

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: Menus
mn: Цэснүүд

en: Precision
mn: Нарийвчлал

en: Publish
mn: Нийтлэх

en: Hide
mn: Нуух

en: file system
mn: файл систем

en: KB
mn: КБ

en: Language neutral
mn: Хэлний тохиргооноос үл хамаарах

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Aggregator
mn: Нэгтгэгч

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Locked
mn: Цоожлогдсон

en: and
mn: ба

en: field
mn: талбар

en: Run cron
mn: Даалгаварын төлөвлөгч (крон)-ыг ажиллуулах

en: IP address
mn: IP хаяг

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
mn: Үл зөвшөөрөгдөх сонголт илэрлээ. Сайтын админд хандана уу.

en: Illegal choice %choice in !name element.
mn: !name элемент дэх дүрмийн бус %choice сонголт.

en: Book outline
mn: Номын ерөнхий схем

en: Main menu
mn: Гол цэс

en: form
mn: анкет

en: Remove format
mn: Хэлбэрийг хасах

en: Inserted
mn: Оруулсан

en: Configure @type
mn: @type тохиргоо

en: Broken field @id
mn: @id эвдэрсэн талбар

en: There are no @types available to add.
mn: Энд нэмэх ямар нэгэн  @types алга.

en: The title of the comment.
mn: Сэтгэгдэлийн гарчиг

en: Provide a simple link to delete the comment.
mn: Сэтгэгдэл устгах энгийн холбоос

en: Parent CID
mn: Эх CID

en: The Comment ID of the parent comment.
mn: Эх сэтгэгдлийн сэтгэгдэл ID

en: Last comment time
mn: Сүүлийн сэтгэгдэлийн хугацаа

en: Comment count
mn: Сэтгэгдлийн тоо

en: The title of the node.
mn: Зангилааны гарчиг.

en: Poll
mn: Санал хураалт

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
mn: !name нь %max тэмдэгтээс илүү байж болохгүй гэхдээ одоо  %length тэмдэгтийн урттай байна.

en: Illegal choice %choice in %name element.
mn: %name элементэд үл зөвшөөрөгдөх сонголт %choice байна.

en: Guarani
mn: Гуарани

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
mn: Машинд уншигдах нэр нь зөвхөн жижиг үсэг, тоо болон доогуур зурааснаас бүтнэ.

en: Date and time
mn: Огноо цаг

en: Content translation
mn: Агуулга орчуулах

en: Text format
mn: Бичвэрийн хэлбэр

en: %name must be a positive integer.
mn: %name нь эерэг бүхэл тоо байх ёстой.

en: %name must be a number.
mn: %name нь тоо байх ёстой.

en: Hello <strong>@username</strong>
mn: Сайн байна уу? <strong>@username</strong>

en: Show shortcuts
mn: Тушаал өгөх дөт аргуудыг харуулах

en: Edit URL
mn: URL (вэб хаяг)-ийг засах

en: Text formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүд

en: Machine name: @name
mn: Компьютерийн нэр: @name
