Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Value
ps: بيه

en: Article
ps: مقاله

en: Tags
ps: بچوي

en: Image
ps: انځور

en: Help
ps: مرسته

en: Header
ps: سرۍ

en: Details
ps: سپړنې

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Order
ps: اوډون

en: types
ps: ډولونه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل
