Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.0-beta10) - en to te translation catalogue (20 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Content
te: సారము

en: Value
te: విలువ

en: Article
te: వ్యాసం

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Support
te: తోడ్పాటు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Help
te: సహాయం

en: Top
te: పైన

en: type
te: రకము

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Details
te: వివరాలు

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Order
te: క్రమం

en: Features
te: విశేషాలు

en: types
te: రకాలు

en: Basic page
te: ప్రాథమిక పేజీ
