Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.0-beta11) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Article
ne: लेख

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Help
ne: सहयोग

en: Top
ne: माथि

en: type
ne: प्रकार

en: Header
ne: हेडर

en: Location
ne: स्थान

en: Details
ne: विस्तृत

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु
