Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.0-beta16) - en to gl translation catalogue (35 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Submit
gl: Enviar

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Article
gl: Artigo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Image
gl: Imaxe

en: Help
gl: Axuda

en: Top
gl: Superior

en: type
gl: tipo

en: Site
gl: Sitio

en: Header
gl: Encabezado

en: Location
gl: Localización

en: Details
gl: Detalles

en: End Date
gl: Data de Fin

en: Store
gl: Tenda

en: Navigation
gl: Navegación

en: Order
gl: Orde

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Discount
gl: Desconto

en: Product
gl: Produto

en: Webform
gl: Formulario web

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
gl: Crear un novo formulario ou cuestionario dispoñible para os usuarios. Os resultados e estatísticas dos envíos gárdanse e están dispoñibles a usuarios con ese permiso concedido.

en: types
gl: tipos

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Line item
gl: Liña de pedido

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
gl: O menú <em>Principal</em> empregase en moitos sitios web para amosar as seccións principais do sitio, xeralmente nunha barra de navegación.

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
gl: Escriba unha lista de palabras separadas por comas para describir o seu contido.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
gl: Empregue <em>artigos</em> para tipos de contidos que dependan da data e hora coma novas, artigos de prensa ou entradas de blogs.

en: Upload an image to go with this article.
gl: Subir unha imaxe para acompañar este artigo.
