Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.0-beta19) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Submit
mg: Manaiky

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Article
mg: Lahatsoratra

en: Help
mg: Fanampiana

en: type
mg: karazana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Navigation
mg: Fitondrana
