Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.0-beta6) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Article
ml: ലേഖനം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Help
ml: സഹായം

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ

en: Basic page
ml: അടിസ്ഥാന താള്‍
