Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Article
ka: სტატია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Image
ka: სურათი

en: Help
ka: დახმარება

en: Top
ka: ზედა

en: type
ka: ტიპი

en: Site
ka: საიტი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Details
ka: დეტალები

en: Navigation
ka: ნავიგაცია
