Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.12) - en to lv translation catalogue (36 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Article
lv: Raksts

en: Tags
lv: Birkas

en: Image
lv: Attēls

en: Help
lv: Palīdzība

en: Top
lv: Augša

en: type
lv: veids

en: Site
lv: Vietne

en: Header
lv: Galvene

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Stock
lv: Krājumi

en: Store
lv: Veikals

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Order
lv: Secība

en: Days
lv: Dienas

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Hours
lv: Stundas

en: Discount
lv: Atlaide

en: Product
lv: Prece

en: Webform
lv: Webforma

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
lv: Izveido jaunu lietotājiem pieejamu formu vai aptauju. Iesniegumu rezultāti un statistika ir pieejama priviliģētiem lietotājiem.

en: types
lv: tipi

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Footer Bottom
lv: Kājenes Apakša

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lv: Ievadiet ar komatiem atdalītu vārdu sarakstu, lai aprakstītu saturu.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lv: Izmantojiet <em>rakstus</em> laika jutīgam saturam, piemēram, ziņām, preses relīzēm vai bloga ierakstiem.

en: Footer Top
lv: Kājenes Augša
