Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.13) - en to sv translation catalogue (41 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Submit
sv: Skicka

en: Content
sv: Innehåll

en: Value
sv: Värde

en: Article
sv: Artikel

en: Tags
sv: Etiketter

en: Image
sv: Bild

en: Help
sv: Hjälp

en: Top
sv: Överst

en: type
sv: typ

en: Site
sv: Webbplats

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Location
sv: Plats

en: Details
sv: Detaljer

en: End Date
sv: Slutdatum

en: Stock
sv: Lager

en: Store
sv: Butik

en: Navigation
sv: Navigering

en: Order
sv: Ordning

en: Features
sv: Funktioner

en: Days
sv: Dagar

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Hours
sv: Timmar

en: Discount
sv: Rabatt

en: Product
sv: Vara

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
sv: Skapa ett formulär eller en enkät som är tillgänglig för användarna. Inskickade resultat och statistik sparas och kan kommas åt av användare med rätt behörighet.

en: types
sv: typer

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Sales
sv: Försäljning

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Footer Bottom
sv: Sidfot Nederst

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
sv: <em>Huvudmenyn</em> används på många webbplatser för att visa webbplatsens huvudsektioner, ofta i en navigationsrad högst upp.

en: Basic page
sv: Enkel sida

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sv: Använd <em>enkla sidor</em> för ditt statiska innehåll, såsom en sida "Om oss".

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
sv: Ange en kommaseparerad lista med ord för att beskriva ditt innehåll.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sv: Använd <em>artiklar</em> för tidskänsligt innehåll som nyheter, pressreleaser eller blogginlägg.

en: Footer Top
sv: Sidfot Topp

en: Upload an image to go with this article.
sv: Ladda upp en bild tillsammans med denna artikel.
