Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.14) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Tags
my: Tag များ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: types
my: အမျိုးအစားများ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Main menu
my: ပင်မ menu
