Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.15) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Submit
ast: Unviar

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Article
ast: Artículu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Image
ast: Imaxe

en: Help
ast: Aida

en: Top
ast: Cimeru

en: type
ast: triba

en: Header
ast: Encabezáu

en: Location
ast: Llugar

en: Details
ast: Detalles

en: Navigation
ast: Navegación

en: Order
ast: Orde

en: Basic page
ast: Páxina básica
