Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.15) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Article
bn: আর্টিকেল

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Image
bn: ছবি

en: Help
bn: সহায়তা

en: Location
bn: অবস্থান

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: Order
bn: ক্রম

en: Main menu
bn: প্রধান মেনু
