Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.15) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Submit
is: Vista

en: Content
is: Innihald

en: Value
is: Gildi

en: Article
is: Grein

en: Tags
is: Efnisorð

en: Image
is: Mynd

en: Help
is: Hjálp

en: Top
is: Toppur

en: type
is: gerð

en: Header
is: Haus

en: Location
is: Staðsetning

en: Sold out
is: Uppselt

en: Details
is: Nánar

en: Stock
is: Lagerstaða

en: Store
is: Verslun

en: Order
is: Pöntun

en: Discount
is: Afsláttur

en: Product
is: Vara

en: types
is: gerðir

en: Sales
is: Sölur

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
is: Sláðu inn lista af orðum sem lýsa innihaldinu aðskilin með kommu.

en: Upload an image to go with this article.
is: Hlaða upp mynd sem á að fylgja þessari grein.

en: Commerce (contrib)
is: Commerce (framlag)
