Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.15) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Submit
kk: Жіберу

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Article
kk: Мақала

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Image
kk: Сурет

en: Help
kk: Көмек

en: type
kk: түр

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Location
kk: Орналасуы

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Navigation
kk: Навигация
