Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.16) - en to sk translation catalogue (41 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Submit
sk: Odoslať

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Article
sk: Článok

en: Tags
sk: Značky

en: Image
sk: Obrázok

en: Help
sk: Pomoc

en: Top
sk: Navrch

en: type
sk: typ

en: Site
sk: Stránka

en: Header
sk: Hlavička

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Details
sk: Podrobnosti

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: Stock
sk: Zásoby

en: Store
sk: Obchod

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Order
sk: Poradie

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Days
sk: Dni

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Hours
sk: Hodiny

en: Coupon
sk: Kupón

en: Discount
sk: Zľava

en: Product
sk: Produkt

en: Webform
sk: Webformulár

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
sk: Vytvorí nový formulár alebo dotazník dostupný pre používateľov. Odoslané odpovede a štatistiky sú zaznamenané a dostupné pre privilegovaných používateľov.

en: types
sk: typy

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Sales
sk: Predaj

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Line item
sk: Položka

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
sk: <em>Hlavné</em> menu sa na mnohých stránkach používa na hlavné sekcie stránky, často ako navigačný panel v hornej časti stránky.

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
sk: Zadajte zoznam slov oddelených čiarkou pre popis vášho obsahu.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sk: Použite <em>články</em> pre časovo obmedzený obsah ako sú novinky, tlačové správy či blogové príspevky.

en: Upload an image to go with this article.
sk: Nahrajte sprievodný obrázok k článku.
