Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.16) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Value
th: ค่า

en: type
th: ชนิด

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Details
th: รายละเอียด

en: End Date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Store
th: ร้านค้า

en: Navigation
th: นำทาง

en: Order
th: เรียงตาม

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก
