Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.20) - en to ca translation catalogue (43 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Submit
ca: Envia

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Support
ca: Suport

en: Image
ca: Imatge

en: Help
ca: Ajuda

en: Top
ca: Part superior

en: type
ca: tipus

en: Site
ca: Lloc

en: Header
ca: Capçalera

en: Location
ca: Localització

en: Sold out
ca: Exhaurit

en: Details
ca: Detalls

en: End Date
ca: Data de finalització

en: Stock
ca: Estoc

en: Store
ca: Botiga

en: Navigation
ca: Navegació

en: Order
ca: Ordre

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Days
ca: Dies

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Hours
ca: Hores

en: Coupon
ca: Val

en: Discount
ca: Descompte

en: Product
ca: Producte

en: Webform
ca: Formulari web

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
ca: Creeu un nou formulari o qüestionari accessible pels usuaris. Els resultats enviats i les estadístiques són registrats i accessibles per als usuaris amb privilegis.

en: types
ca: tipus

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Sales
ca: Vendes

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Footer Bottom
ca: Peu de pàgina inferior

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
ca: El menú <em>Principal</em> s'utilitza a la majoria dels llocs per a mostrar les seccions principals del lloc, sovint a una barra de navegació superior.

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
ca: Introduïu una llista de paraules separades per comes per descriure el vostre contingut.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ca: Utilitzeu els <em>articles</em> per a contingut sensible en el temps com notícies, comunicats de premsa o entrades de blog.

en: Footer Top
ca: Peu de pàgina superior

en: Upload an image to go with this article.
ca: Carregueu una imatge per anar amb aquest article.
