Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.20) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Article
gu: લેખ

en: Help
gu: મદદ

en: type
gu: પ્રકાર

en: Site
gu: સાઇટ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Details
gu: વિગતો

en: types
gu: પ્રકારો
