Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.21) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Submit
eu: Bidali

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Article
eu: Artikulua

en: Tags
eu: Etiketak

en: Image
eu: Irudia

en: Help
eu: Laguntza

en: Top
eu: Goian

en: type
eu: mota

en: Site
eu: Gunea

en: Header
eu: Goiburua

en: Location
eu: Kokalekua

en: Details
eu: Xehetasunak

en: End Date
eu: Bukaera data

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Order
eu: Ordena

en: Days
eu: Egunak

en: Hours
eu: Orduak

en: types
eu: motak

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
eu: <em>Artikuluak</em> denborarekin erlazionatuak dauden edukiekin erabili. Adibidez: albisteak, prentsa oharrak edo blog post-ak.
