Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.25) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Submit
lt: Siųsti

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Article
lt: Straipsnis

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Help
lt: Pagalba

en: Top
lt: Viršus

en: type
lt: tipas

en: Site
lt: Svetainė

en: Header
lt: Antraštė

en: Location
lt: Vieta

en: Details
lt: Išsamiai

en: Stock
lt: Atsargos

en: Store
lt: Parduotuvė

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Order
lt: Tvarka

en: Features
lt: Savybės

en: Days
lt: Dienos

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Hours
lt: Valandos

en: Discount
lt: Nuolaida

en: Product
lt: Prekė

en: Webform
lt: Web forma

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
lt: Sukurti naują formą ar klausimyną pasiekiama lankytojams. Pateikimų rezultatai ir statistika bus įrašoma ir prieinama administratoriams.

en: types
lt: tipai

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
lt: <em>Pagrindinis</em>meniu daugelyje svetainių naudojamas parodyti pagrindines svetainės skiltis, dažniausiai jis būna viršuje.

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lt: Įveskite kableliu atskirta žodžių sąrašą kurie apibūdina jūsų turinį.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lt: Naudokite <em>straipsnį</em> turiniui kuriam svarbus laikas; tokiam kaip naujienos, spaudos pranešimai ar tiklaraščio įrašai.

en: Upload an image to go with this article.
lt: Atsiųskite paveikslėlį šiam straipsniui.
