Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.28) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Article
hy: Հոդված

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Image
hy: Նկար

en: Help
hy: Օգնություն

en: Top
hy: Վերև

en: type
hy: տեսակ

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: types
hy: տեսակներ

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hy: Օգտագործել  <em>հոդվածները </em> շտապ բովանդակությունով ինչպիսիք են՝ նորությունները, մամլո հազորդագրությունները կամ բլոգի գրառումները :
