Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.30) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Submit
af: Stuur

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Article
af: Artikel

en: Tags
af: Etikette

en: Support
af: Ondersteuning

en: Image
af: Beeld

en: Help
af: Hulp

en: type
af: tipe

en: Header
af: Hoof

en: Location
af: Ligging

en: Navigation
af: Navigasie

en: Order
af: Bestelling

en: Sidebar
af: Systaaf

en: Product
af: Produk

en: Main menu
af: Hoofkieslys
