Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.30) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Help
mk: Помош

en: Location
mk: Локација

en: Details
mk: Детали

en: Navigation
mk: Навигација
