Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.30) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Content
os: Мидис

en: Article
os: Уац

en: Tags
os: Тегтæ

en: Image
os: Сурæт

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
