Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.31) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Content
cy: Cynnwys

en: Value
cy: Gwerth

en: Tags
cy: Tagiau

en: Image
cy: Delwedd

en: Help
cy: Cymorth

en: type
cy: math

en: Header
cy: Pennawd

en: Location
cy: Lleoliad

en: Details
cy: Manylion

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: Order
cy: Trefn

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
cy: Creu ffurlen neu holidaur newydd sy'n gyrraedadwy i ddefnyddwyr. Mae canlyniadau ac ystadegau cyflwyniadau yn cael eu cofnodi ac yn gyraeddadwy i ddefnyddwyr breintiedig.
