Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.31) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: type
dz: ཡིག་དཔར་རྐྱབས།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།
