Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.32) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Submit
bg: Запис

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Article
bg: Статия

en: Tags
bg: Таг

en: Support
bg: Заявки за поддръжка

en: Image
bg: Снимка

en: Help
bg: Справка

en: Top
bg: Връх

en: type
bg: тип

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Location
bg: Местоположение

en: Details
bg: Детайли

en: Navigation
bg: Навигация

en: Order
bg: Поръчка

en: Hours
bg: Часове

en: Product
bg: Продукт

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Main menu
bg: Основно меню
