Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.32) - en to hr translation catalogue (30 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Submit
hr: Pošalji

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Article
hr: Članak

en: Tags
hr: Oznake

en: Support
hr: Podrška

en: Image
hr: Slika

en: Help
hr: Pomoć

en: type
hr: vrsta

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Location
hr: Lokacija

en: Details
hr: Detalji

en: End Date
hr: Do datuma

en: Stock
hr: Zaliha

en: Store
hr: Trgovina

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Order
hr: Redoslijed

en: Features
hr: Značajke

en: Product
hr: Proizvod

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
hr: <em>Glavni</em> izbornik se koristi na mnogim lokacijama za prikaz glavnih odjeljaka lokacije, najčešće kao navigacijska traka na vrhu.

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
hr: Unesite, zarezom odvojen, popis riječi kako bi opisali svoj sadržaj.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hr: Koristite <em>Članak</em> za sadržaje koji su vremenski određeni, poput vijesti, blog unosa ili priopćenja.

en: Upload an image to go with this article.
hr: Otpremite prateću sliku za ovaj unos.
