Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.33) - en to cs translation catalogue (34 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Submit
cs: Odeslat

en: Content
cs: Obsah

en: Value
cs: Hodnota

en: Article
cs: Článek

en: Tags
cs: Štítky

en: Image
cs: Obrázek

en: Help
cs: Nápověda

en: Top
cs: Nahoru

en: type
cs: typ

en: Header
cs: Hlavička

en: Location
cs: Místo

en: Details
cs: Detaily

en: End Date
cs: Datum konce

en: Stock
cs: Sklad

en: Store
cs: Obchod

en: Navigation
cs: Navigace

en: Days
cs: Dnů

en: Hours
cs: Hodin

en: Coupon
cs: Kupón

en: Discount
cs: Sleva

en: Product
cs: Produkt

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
cs: Vytvořte nový formulář nebo dotazník přístupný všem uživatelům. Odeslané formuláře a statistiky se zaznamenávají a jsou přístupné uživatelům s příslušným oprávněním.

en: types
cs: typy

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
cs: <em>Hlavní</em> menu na mnoha stránkách zobrazuje hlavní sekce stránek a často se nachází v horní navigační liště.

en: Basic page
cs: Základní stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
cs: Pro statický obsah typu "O nás" použijte <em>základní stránky</em>.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
cs: K popisu obsahu zadejte seznam slov oddělených čárkami.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
cs: <em>Články</em> lze použít pro stárnoucí obsah, jako jsou novinky, tiskové zprávy nebo blogy.

en: Upload an image to go with this article.
cs: Nahrát obrázek k tomuto článku
