Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.33) - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Content
fy: Ynhâld

en: Navigation
fy: Navigaasje

en: Main menu
fy: Haadmenu
