Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.33) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Submit
ug: يوللاش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Article
ug: ماقالە

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Image
ug: سۈرەت

en: Top
ug: ئۈستى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Location
ug: ئورنى

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ug: <em>ماقالە</em> ئارقىلىق يېڭى مەزمۇن قوشۇش، مەسىلەن: خەۋەرلەر، بىلوگ...قاتارلىقلار
