Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.34) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Content
bs: Sadržaj

en: Value
bs: Vrijednost

en: Tags
bs: Tagovi

en: Image
bs: Slika

en: Help
bs: Pomoć

en: type
bs: tip

en: Location
bs: Lokacija

en: Details
bs: Detalji

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Order
bs: Poredak
