Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.4) - en to el translation catalogue (63 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Submit
el: Υποβολή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Value
el: Αξία

en: Article
el: Άρθρο

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Support
el: Υποστήριξη

en: Image
el: Εικόνα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Top
el: Κορυφή

en: type
el: τύπος

en: Site
el: Ιστοσελίδα

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Sold out
el: Εξαντλήθηκε

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: End Date
el: Ημερομηνία Λήξης

en: Store
el: Κατάστημα

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Order
el: Σειρά

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Days
el: Ημέρες

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Hours
el: Ώρες

en: Discount
el: Έκπτωση

en: Product
el: Προϊόν

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
el: Δημιουργία μιας νέας φόρμας ή ερωτηματολογίου προσπελάσιμη από τους χρήστες. Τα αποτελέσματα των υποβολών και τα στατιστικά καταγράφονται και είναι προσπελάσιμα από τους προνομιούχους χρήστες.

en: types
el: τύποι

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Footer Bottom
el: Υποσέλιδο κάτω

en: Line item
el: Στοιχείο γραμμής

en: Highlight
el: Επισήμανση

en: Min.
el: Λεπτά

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
el: Το <em>Κύριο</em> μενού χρησιμοποιείται σε πολλές ιστοσελίδες για να δείχνει τις κεντρικές ενότητες της ιστοσελίδας, συχνά σε ένα μενού πλοήγησης στην κορυφή.

en: Basic page
el: Βασική σελίδα

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
el: Χρησιμοποιήστε τις <em>βασικές σελίδες</em> για το στατικό σας περιεχόμενο, όπως μια σελίδα 'Σχετικά'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
el: Εισάγετε μία λίστα λέξεων, χωρισμένες με κόμματα, που περιγράφουν το περιεχόμενό σας.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
el: Χρησιμοποιήστε τα <em>άρθρα</em> για ευαίσθητο στο χρόνο περιεχόμενο όπως νέα, δελτία τύπου ή ιστολογήματα.

en: Footer Top
el: Υποσέλιδο πάνω

en: Upload an image to go with this article.
el: Αποστολή μιας εικόνας που θα συνοδεύει το άρθρο.

en: Only at
el: Μόνο

en: You save
el: Εξοικονομήστε

en: Time left to buy
el: Χρόνος που απομένει για αγορά

en: Sec.
el: Δευτ.

en: purchases!
el: αγορές!

en: The offer is active
el: Η προσφορά είναι σε ισχύ

en: The offer is over!
el: Η προσφορά έχει τελειώσει!

en: Share to friends!
el: Μοιραστείτε το με φίλους!

en: Opendeals Theme
el: Θεματική παραλλαγή Opendeals

en: Open Deals theme is used by the Open Deals distribution.
el: Η θεματική παραλλαγή Open Deals χρησιμοποιείται από τη διανομή Open Deals.

en: Professional Support
el: Επαγγελματική Υποστήριξη

en: You may use the Open Deals distribution for free for you and your clients and you can customize it at will. We hope that the distribution will be beneficial and useful for you. If you need help implementing or customizing your site, you can get paid support from us at <a target="_blank" href="http://www.netstudio.gr/en">netstudio.gr</a>.
el: Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε ελεύθερα τη διανομή Open Deals για εσάς και τους πελάτες σας, ενώ μπορείτε να την παραμετροποιήσετε κατά βούληση. Ευελπιστούμε ότι η διανομή θα σας είναι ωφέλιμη και χρήσιμη. Αν χρειαστείτε βοήθεια στην εφαρμογή ή στην παραμετροποίηση του ιστοτόπου σας η <a target="_blank" href="http://www.netstudio.gr/en">netstudio.gr</a> αναλαμβάνει την επαγγελματική υποστήριξη.

en: Open Deals Module
el: Μονάδα Open Deals

en: The OpenDeals_module for the Open Deals Distribution
el: Η μονάδα OpenDeals  για τη διανομή Open Deals

en: Total Discount
el: Σύνολο Έκπτωσης

en: Sales management
el: Διαχείριση πωλήσεων

en: Configure sales reporting.
el: Διευθέτηση αναφορών πωλήσεων.

en: Commerce Sales
el: Εμπορικές Πωλήσεις

en: Manage Sales Reports of Commerce products
el: Διαχείριση Αναφορών Πωλήσεων Εμπορικών προϊόντων

en: Enable sales reporting for these product types
el: Ενεργοποίηση των αναφορών πωλήσεων για αυτούς τους τύπους προϊόντων
