Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.6) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Submit
sq: Dërgo

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Tags
sq: Etiketat

en: Help
sq: Ndihmë

en: type
sq: lloji

en: Header
sq: Titulli

en: Location
sq: Vendodhja

en: Details
sq: Hollësi

en: Navigation
sq: Lundrimi
