Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.6) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Article
sr: Чланак

en: Store
sr: Продавница

en: Order
sr: Редослед

en: Discount
sr: Popust

en: types
sr: типови

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sr: Користи <em>чланке</em> за садржаје за које су временски осетљиби. Као што су вести, саопштења за јавност или странице блога.
