Open Deals Drupal Distribution (7.x-1.7) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Article
eo: Artikolo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Image
eo: Bildo

en: Help
eo: Helpo

en: type
eo: tipo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Location
eo: Loko

en: Details
eo: Detaloj

en: Navigation
eo: Navigado

en: Order
eo: Ordo

en: Features
eo: Ecoj

en: types
eo: Specoj

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo
